Babaeski Belediye Başkanı Hacı; “Gazi kalpağı giydim ama seçimlerde Gazi olmam”

11
Babaeski’de törenlerle kutlanan 19 Eylül Gaziler gününde, bir Gazinin kalpağını giyerek objektiflere poz veren  Belediye Başkanı  Hacı; “Gazi kalpağı giydim ama seçimlerde gazi olmamı kimse beklemesin. 
HABER MERKEZİ
Babaeski’de törenlerle kutlanan 19 Eylül Gaziler gününde, bir Gazinin kalpağını giyerek objektiflere poz veren  Belediye Başkanı  Hacı; “Gazi kalpağı giydim ama seçimlerde gazi olmamı kimse beklemesin. Seçimlerde Gazi olmam.” dedi. 
Babaeski Kaymakamlığı ve Belediye Başkanlığının Tansa Yazlık Bahçede düzenlenen yemekte bir konuşma yapan Abdullah Hacı; “Bizim altında olacağımız sadece bir gölge var. O da Ay yıldızlı Türk bayrağının gölgesidir. Bu topraklar  Anaların göz yaşı, Şehit ve Gazilerimizin kanıyla kurtarılmıştır. “ dedi.
Babaeski Kaymakamı M. Asım Alkan’da Tansa Düğün Salonu’nda Gazilere minnet borçlu olunduğuna dikkat çekerek; “ Şehit ve Gazilerimiz Vatan toprağı için gözünü kırpmadan ölüme koşmuşlardır. O büyük mücadele neticesinde Vatan toprakları kazanılmıştır. Bu gün Ay yıldızlı bayrağımızın dalgalanmasını, vatan toprakları üzerinde huzur içinde yaşamamızı Şehit ve Gazilerimize borçluyuz”  dedi. (Faruk Ceylan-Erdoğan Şendir)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here