B. Volkanspor’da, gözler Asılbeylispor maçına çevrildi

20


HABER MERKEZİ
Babaeski Volkanspor, Kırklareli 2.Amatör Futbol Ligi A-Grubu’nda, Pazar günü saat 16.00’da Lider Asılbeylispor ile yapacağı maçın hazırlıklarını tamamladı.
2. Amatör Futbol Lig’de son haftaların başarılı takımı Babaeski Volkanspor’un Yönetiminde, gözler ligin kaderini belirleyecek olan Asılbeylispor maçına çevrildi.
Ligde, 10’ncu haftanın programı belli oldu, 19 puanla 1’inci sırada gol averajı lider durumda olan Asılbeylispor’u, 2’inci sırada ayni puanla olan Babaeski Volkanspor takip ediyor.  
Sinanlı Belediyespor maçının ardından bütün haftayı çalışmakla geçiren mavi-beyazlılar, 100.Yıl Tesisleri’nde, Antrenör Metin Karakoç yönetiminde iki saate yakın bir antrenman yaptı.
Kondisyon ve taktik ağırlıklı gerçekleşen antrenmanda dizinden sakat olan Eren, düz koşu çalıştı.
Takımdaki oyuncuların çok iyi bir hava yakaladıklarını belirten, Antrenör Metin Karakoç, deplasmanda oynayacakları Asılbeylispor maçından mutlak 3 puan alarak, Şampiyonluğu kucaklayan takımın kendileri olacaklarını söyledi.
Karakoç, daha sonra konuşmasında şunları kaydetti;
“Şuan takımda çok iyi bir hava, dayanışma ve birlik beraberlik oluştu. Lig’de Şampiyonluğu hedefleyen Babaeski Volkanspor, hedefine emin adımlarla ilerlemektedir. Özellikle bu hafta taraftarlarımızın takımımıza desteğini bekliyoruz. Pazar günü Asılbeylispor ile Kırklareli Atatürk Stadı Sentetik Sahada karşılaşacağız. Bizim amacımız bu karşılaşmanın sonunda ligi Şampiyon olarak bitirmektir.”
100. Yıl Stadı’nda ki son antrenmanı, Babaeski Volkanspor Kulüp Başkanı Kenan Özkan’da izledi. (ö.b.)

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here