AYDINAK Sigorta çiftçinin yanında

25
Yaşanan mevsim itibariyle, Şiddetli dolu yağışı sebebiyle, ürünleri hasar gören Sigortalı çiftçilerin, imdadına yine AYDINAK Sigorta yetişti.
HABER MERKEZİ
Yaşanan mevsim itibariyle, Şiddetli dolu yağışı sebebiyle, ürünleri hasar gören Sigortalı çiftçilerin, imdadına yine AYDINAK Sigorta yetişti.
AYDINAK Sigorta Aracılık Hizmetleri Limited Şirketi önderliğindeki Kırklareli Acentesi, her yıl olduğu gibi bu yıl da çiftçilerin uğradığı maddi zararları yerinde ve zamanında 24 Temmuz 2014 günü köy kahvelerinde üreticilerin huzurunda ödediler.
Kırklareli Sigorta Acentesi AYDINAK Sigorta Aracılık Hizmetleri Limited Şirketi aracılığıyla, Kırklareli merkez ilçeye bağlı Kızılcıkdere, Kavakdere ve Ulukonak Köyleri ile Kırklareli merkezi, Babaeski İlçesi Karamesutlu Köyü, Edirne Süloğlu İlçesi Büyük Gerdelli Köyleri’ne yağan yağmurla birlikte düşen dolu ve sel nedeniyle oluşan maddi zararları giderildi.
Üreticilere AYDINAK Sigorta Ara. Hiz. Ltd. Şti. Ortağı Aydın Çoban bu kez değişiklik yaparak Üreticilerin ayağına kadar giderek dolu ve sel’den hasar gören çiftçilere Nakit ödeme yaparak AYDINAK Sigortalı çiftçilerin mağduriyetini giderdiler. Uğramış oldukları hasarlar AYDINAK Sigorta tarafından giderilen sigortalı çiftçiler de olaydan duydukları memnuniyeti dile getirdiler.
Üreticiler; "AYDINAK Sigorta bize güven vermektedir. Dolu ve sel’den zarar gören ürünlerimizi hasat ederek ambarımıza koyamadık. Ancak aynı dönemde, Bayram öncesi paramızı cebimize koymaktayız" dediler.
Kırklareli AYDINAK Sigorta Şirket Ortağı Aydın Çoban’ın yaptığı açıklamasında, 32 yıldan beri yöremizde Sigortacılık hizmeti vermekte olduğunu belirtti. Hasar anından itibaren daima müşterilerinin yanında olduklarını, etkili ve kaliteli hizmet vererek, AYDINAK Sigorta olarak müşteri memnuniyetini sağlamayı hedeflediklerini dile getirdi. Şirket ortağı Aydın Çoban ayrıca, Kırklareli’li tüm vatandaşların tarım ürünleri sigortalarının yanı sıra ev, işyeri ve araç sigortalarını yine aynı çalışma yönetimi ile güvence altına aldıklarını söyledi. (Kadir Sinici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here