Ayçiçek fiyatlarında umut veren gelişme

16
Trakya Birlik Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hilmi Kahraman yüreklere su serpti
“Ortaklarımız bize güvenmeye devam etsin”

 

* Trakya Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifleri Birliği (Trakya Birlik) Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hilmi Kahraman, yaptığı açıklamasında ortaklarını mağdur etmeyeceklerini belirterek yüreklere su serpti.
HABER MERKEZİ
Trakya Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifleri Birliği (Trakya Birlik) Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hilmi Kahraman, 21 Ağustos 2013 Çarşamba günü saat 11.00’de S.S. 250 Sayılı Kırklareli Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifi’nde 1985-2011 yılları arasında 26,5 yıl kesintisiz olarak görev yapan Remzi Yasak için düzenlenen Plaket Töreni’ne katıldı.
Düzenlenen Plaket Töreni’ne; Kooperatifi kuran ve İlk Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı yapan Şevket Erseçkin, S.S. 250 Sayılı Kırklareli Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Özırmak, Yönetim kurulu Üyeleri; Şaban Kula, Remzi Altıntaş, Adnan Avcu, Kooperatif Müdürü Semih Aygün, Kooperatif Birlik delegesi Selahattin Uygun, Kayalı Köyü Muhtarı Recai Çete katıldı.
* “Uzun süre hizmet verenleri onurlandırmalıyız”
Birliğe uzun süreler hizmet verenleri onurlandırmanın kendilerinin asli görevleri içerisinde yer aldığını belirten Kahraman; “Uzun yıllar Birliğimize hizmet eden ağabeylerimizi onurlandırmak için, torunlarına hatıra olarak bırakabilecekleri bu plaketi takdim ediyoruz. Daha evvel kurucu üyelerimizden Şevket ağabeyimize de onurlandırmıştık. Böylesine değerli büyüklerimizi onurlandırmak bizlerin görevi olduğuna inanıyorum” dedi.
* Başkan Vekili Hilmi Kahraman yüreklere su serpti
Remzi Yasak için düzenlenen Plaket Töreni’ne katılan Trakya Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifleri Birliği (Trakya Birlik) Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hilmi Kahraman çiftçilerin merak ve endişe ile beklediği Ayçiçek konusunda da yüreklere su serpen açıklamalarda bulundu.
Kahraman Birlik olarak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da ortakları ve çiftçileri mağdur etmeyeceklerini, kendilerine güvenmeye devam etmelerini isteyerek yaptığı açıklamasında şunları kaydetti:
“Trakya Birlik olarak Bakanlık nezdinde girişimler yaptık. İnşallah beklentiler karşılanacak. Trakya Birlik olarak her zaman oluğu gibi ortaklarımıza piyasa fiyatının üzerinde fiyat verdik. Ortaklarımız mağdur etmedik. Bundan sonrada etmeyeceğiz. Ortalarımızın Trakya Birliğe olan güvenini boşa çıkartmadık. Ortaklarımızın içi rahat olsun.” (Savaş Eskici)

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here