Ay Çorba ve Köfte Salonu hizmete açıldı

20
Kırklareli merkez ilçe yeni bir Çorba ve Köfte Salonu’na kavuştu. Özkan Yalçın’ın sahipliğini yaptığı “Ay Çorba ve Köfte Salonu” isimli yeni işyerinin açılışı Hastane Caddesi No. 41’deki adresinde…
HABER MERKEZİ
Kırklareli merkez ilçe yeni bir Çorba ve Köfte Salonu’na kavuştu. Özkan Yalçın’ın sahipliğini yaptığı “Ay Çorba ve Köfte Salonu” isimli yeni işyerinin açılışı Hastane Caddesi No. 41’deki adresinde Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Meclis Başkanı Erdoğan Semerci ve işyeri sahipleri tarafından açıldı.
Açılış öncesinde konuşma yapan Semerci; “Özkan kardeşimizin Kırklareli halkına en iyi hizmeti verebilmek için hazırladığı mekanın açılışını yapmaktan son derece mutluyum. Kendisi Odamızın üyesi çalışkan bir kardeşimiz. Güzel ve hijyenik bir mekanı Kırklareli halkına kazandıracak olmasından dolayı da kendisini tebrik ediyor, hayırlı işler diliyorum” dedi.
İşyeri sahibi Özkan Yalçın’da yaptığı açıklamasında şunları kaydetti:
“Bu bölgenin böyle bir yere ihtiyacı olduğunu tespit ettik. Bu tespitimiz üzerine çalışmalarımızı başlattık ve bu işyerimizin açılışını yaptık. Kırklareli halkına Çorba Çeşitleri, Izgara Çeşitleri ve Sulu Yemek Çeşitlerimiz ile en hijyenik şekilde 4 personelimiz ile hizmet vereceğiz. Tüm halkımızı çeşitlerimizi tatmaya ve farkımızı anlamaya davet ediyorum.” (Savaş Eskici)  
 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here