Atletizmin madalyalı sporcuları Belediye Başkanını ziyaret etti

11
22-23 Ocak 2010 tarihlerinde İzmir´de Türkiye Salon Yarışmalarında dereceye giren Çorlulu öğrenciler Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan´ı makamında ziyaret etti.


HABER MERKEZİ

İzmir´de düzenlenen Türkiye Salon Yarışmalarına Çorlu Belediyesi´nin desteğiyle Ulaş Beldesinden katılan Ulaş Çok Programlı Lisesi ve Ulaş İlköğretim Okulu öğrencileri atletizm branşlarında önemli başarılara imza attılar. Liseli sporculardan İbrahim Ergülen heptatlon 60 metre ve engelli atlama 60 metre kategorilerinde Türkiye 1´incisi oldu. Ali Sarı, 3 Adım Atlama ve Yüksek Atlama kategorilerinde Türkiye 2´inciliğini elde etti. Mustafa Güçlü ise Yüksek Atlamada Türkiye 3´üncülük derecesine sahip oldu.
Türkiye Salon Yarışmalarında dereceye giren liseli sporcular İzmir´den döndükten sonra Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan ve Çorlu Belediye Başkan Yardımcısı Oktay Çolpan´ı ziyaret ederek sağladıkları destekten dolayı teşekkür ettiler.
Liseli sporcuların Türkiye çapında önemli başarılara imza atmalarından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Baysan, bundan sonraki çalışmalarında başarılar diledi. Daha sonra Antrenör Metin Emin ve liseli sporcularla makamında görüşen Çolpan, sportif faaliyetlerde Çorlu’nun temsil edilmesine önem verdiklerini belirterek, hem atletiz hem de diğer branşlarda faaliyet gösteren ve başarılı olan sporculara verilen desteğin bundan sonra da devam edileceğini belirtti. (s)

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here