Atıcılık Takımı “Pamukkale Kupası”na katılacak

13
* Kırklareli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Atıcılık Takımı Denizli’de yapılacak olan “Pamukkale Kupası”na katılacak.
HABER MERKEZİ
Kırklareli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Atıcılık Takımı 28 Haziran-01 Temmuz 2012 tarihleri arasında Denizli’de yapılacak olan “Pamukkale Kupası”na katılacak. Kırklareli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Atıcılık Takımı Antrenörü Özgür Lüleciler Denizli’de yapılacak olan Pamukkale Kupası’na son derece iyi hazırlandıklarına dikkat çekerek şunları söyledi;
“ 18 Mart 2012 tarihinde Antalya’da düzenlenen “18 Mart Havalı Silahlar Zafer Kupası Müsabakaları”nda Türkiye 2’nciliği ve Türkiye 3’ncülüğü almıştık. Antalya’da kazanılan 2’ncilik ve 3’ncülükleri daha ileriye götürebilmek için bu sefer ipin ucunu daha iyi bir şekilde tutarak Denizli’de yapılacak olan “Pamukkale Kupası”nda 1’ncilik almayı hedefliyoruz. Takım olarak haftanın hemen hemen her günü antrenmanlarımızı yapıyoruz. Antrenmanlar bir Antrenör-Sporcu ilişkisinden çok sporcularımla Ağabey-Kardeş ilişkisi disiplinli bir şekilde sürdürüyoruz. Sporcularımız Kırklareli’ne birkaç madalya daha getirmek için elinden gelen mücadeleyi göstereceklerine eminim” dedi. (ş)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here