Athena parfümleri Derinsu Cosmetic ile Kırklareli’nde hizmete girdi

14
Athena parfümleri Derinsu Cosmetic ile Kırklareli’nde hizmete girdi

Türkiye’nin tanınmış parfüm markası Athena parfümleri Kırklareli’nde Derinsu Cosmetic ile hizmete girdi. Geçtiğimiz Cumartesi günü açılışı yapılan Derinsu Cosmetic bundan böyle Yeni Gürpınar Pasajı No/9 adresinde Athena Parfümleri satışı ile hizmet verecek. 

Kırklareli’nin tanınmış simalarından Veli Efe’nin açmış olduğu ve eşi Sibel Efe’nin işletmeciliğini yapacağı dükkânın açılışına çok sayıda davetli misafir katıldı. Saat 13.00’da gerçeklesen açılış töreninde açılış kurdelesini, pasajın en eski esnaflarından olan terzi Ahmet Evirgen kesti. Evirgen yaptığı açılış konuşmasında "Sevgili konuklar, biraz sonra açılısını yapacağımız bu iş yerinin Kırklareli’miz için hayırlı olmasını diliyorum. Bayan olan iş yeri sahibinin böyle büyük bir şeye teşebbüs etmesi ve diğer bayanlara da örnek olmasından dolayı kendisini kutluyorum. Ayrıca bizim çarşımızda ve diğer çarşılarda da esnaf ve sanatkar bayan kardeşlerimizi de Sibel Efe’nin şahsında kutluyorum. Biz lafa geldiğinde her ne kadar evde hayat müşterek diyorsak ta ben öyle olmadığını biliyorum. Bütün yük daha çok bayanlarımızın üzerinde. Buna rağmen yine de onların hiç eksiksiz gayet ciddiyetle islerini yaptıklarını biliyorum. Hepsini kutluyorum, hayırlı olmasını diliyorum." Dedi. Evirgen yaptığı açılış konuşmasının ardından dükkânın açılış kurdelesini keserek hayırlı olmasını diledi.

Gerçeklesen açılışın ardından davetliler dükkânı gezerek ürünler hakkında bilgiler aldılar. Son derece modern bir şekilde renk uyumu ve estetik dikkate alınarak düzenlenen Derinsu Cosmetic vatandaşlar tarafından büyük beğeni topladı. Dükkâna gelen vatandaşlar dükkan sahibi Veli Efe ve eşi Sibel Efe’yi kutlayarak hayırlı olsun dileklerinde bulundular. Açılışa katılan davetlilere yiyecek ve içecek ikramı da yapıldı. Derinsu Cosmetic sahibi Sibel Efe Kırklareli halkına hizmet edecek olmasından dolayı mutluluk duyduğunu ve Türkiye’nin ilk ve en kaliteli açık parfümü olan Athena’nın Kırklareli’nde de bir ihtiyaç olduğunu söyleyerek "Her açık Parfüm, parfüm değildir. Çünkü kullanılan asansın ve alkolün kalitesinin insan sağlığıyla direk ilişkili olması ve bunun yanı sıra üretimde ultraviole ışınlarına karşı koruyucu, cildi yumuşak tutucu ve sudaki iyonları yok edici maddelerin de kullanılması gerekmektedir. Tüm bunların firmanın kendi bünyesinde kurulu imalathanesinde yapılması ve kimyagerlerce denetim altında olması gerekmektedir.

Bu yüzden Athena diğer açık parfümlerden farklı. Athena parfümleri 9 yıllık güveni ve Türkiye’nin ilk açık parfüm imalatçısıdır. Bundan böyle bay ve bayan tüm çeşit Athena açık parfümler ile Derinsu Cosmetic adı altında Athena parfümleri satış noktası olarak Kırklareli halkının hizmetinde olacağız. Bugün açılışımıza katılan tüm davetlilere teşekkür ediyorum." Dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here