AŞİYAN Derneği’nden “Küresel Çağda Var Olmak” Konferansı

18
Kırklareli AŞİYAN Bilim, Kültür ve Sanat Derneği’nden “Küresel Çağda Var Olmak” Konulu Konferans 02 Nisan 2014 Çarşamba günü saat 20.00’da Kırklareli Üniversitesi Rektörlük Konferans Salonu’nda düzenledi.

HABER MERKEZİ
Kırklareli AŞİYAN Bilim, Kültür ve Sanat Derneği’nden “Küresel Çağda Var Olmak” Konulu Konferans 02 Nisan 2014 Çarşamba günü saat 20.00’da Kırklareli Üniversitesi Rektörlük Konferans Salonu’nda düzenledi.
Atasoy Müftüoğlu’nun verdiği Konferansa; Kırklareli Valisi Mustafa Yaman, Kırklareli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Aykaç, Kırklareli İl Milli Eğitim Müdürü İbrahim Korkmaz, Kırklareli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Taner Özgüven, Kırklareli İl Müftüsü İsmail Bayrak, AŞİYAN Dernek Başkanı Mustafa Keskin ile Yöneticileri, Kırklareli İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Fikret Merter, Kamu Kurum ve Kuruluşların Yönetimcileri ve vatandaşlar katıldı.
Konferansın açılış konuşmasını yapan Kırklareli AŞİYAN Bilim, Kültür ve Sanat Derneği Başkanı Mustafa Keskin Atasoy Müftüoğlu’nun Küresel konuda bilgi ve birikimlerini bu akşam Kırklareli’de aktaracağını belirterek şunları kaydetti:
“AŞİYAN Derneği olarak bugüne kadar ülkemizi ve milletimizi ilgilendiren önemli güzel birçok konuda Konferanslar ve seminerler yaptık. Hoş bir sadakati bilmek bizimde söyleyecek sözümüz var düşüncesiyle ve bu sözlerimizin kalıcı olması temennisiyle Kırklareli AŞİYAN Dergisi birinci sayısından sonra ikinci sayımızı da çıkardık ve okuyucularımıza ulaştırdık. Bu akşam ülkemizi ve bölgemizi ilgilendiren bir konuda sizlerle birlikteyiz. Atasoy Müftüoğlu hocam Eskişehir’den gelerek bu akşam bizlerle beraber oldular. Bugün artık herkesin dilinde Küresel kış, küresel ekonomi ifadelerini konuşuyor olduk. Hocamızın bu konularda çok çalışmaları yarım hasır bilgi ve birikimleri sahip hocamız bu akşam bizleri bilgilendirecek.”
Kırklareli AŞİYAN Bilim, Kültür ve Sanat Derneği Başkanı Mustafa Keskin’in konuşmasının ardından “Küresel Çağda Var Olmak” konferansı vermek için kürsüye çıkan Atasoy Müftüoğlu katılımcıları bilgilendirdi. (Kadir Sinici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here