Asfaltlama Sezonu başladı

1
* Kırklareli İl Özel İdaresi 2015 Yılı Asfalt Sezonu Açılış programı 2 Haziran 2015 Salı günü İl Özel İdaresi Şantiyesinde gerçekleşti.
HABER MERKEZİ
Kırklareli İl Özel İdaresi’nin 2015 Yılı Asfalt Sezonu 2 Haziran 2015 Salı günü saat 09.00’da Hizmet Birimleri bahçesinde düzenlenen törenle açıldı. Düzenlenen törene Kırklareli İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ziya Eser, Türkiye Yol-İş Sendikası İstanbul 2 No.lu Şube Başkanı Güvenç Aygün, Türkiye Yol-İş Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Nuhi Çelebi ve kurum çalışanları katıldı.
Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan törende açılış konuşmasını yapan Yol-İş Sendikası İstanbul 2 No.lu Şube Başkanı Güvenç Aygün, emeği geçen herkese teşekkür etti. Ardından Türkiye Yol-İş Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Nuhi Çelebi bir konuşma yaptı. Konuşmasında, çalışanlara kolaylıklar diledi. 
Son olarak, Kırklareli İl Özel İdaresi Genel Sekreteri bir konuşma yaparak, sezon boyunca yapılacak olan çalışmalarla ilgili olarak şunları kaydetti; “Bu yıl İl Özel, idaresi olarak KÖYDES kapsamında 30 Kilometre 2 Kat Asfalt kaplama işimiz var.  İl Özel İdaresi Çalışma Programı kapsamında 89 Kilometre 2 Kat Asfalt Kaplama işimiz var. Toplam 119 Kilometre asfalt kaplama işimiz var.  Köydes Kapsamında yapacağımız 30 Km. yolun alt yapı çalışmaları tamamlandı. 89 Km yolun da kimsen alt yapı çalışması tamamlandı. Alt yapı çalışmalarımızı tamamlama çalışmalarımız devam ediyor. Kırklareli genelinde Bin 918 Kilometre köy yollarımız bulunmakta. Bunun dışında 179 Köyümüzün Köy İçi Yollarımız var. Tarla yollarımız var. Ve bizim bu çalışmalarımız Hız kesmenden devam ediyor. Bu çalışmalarda idaremizin çalışanlarına çok teşekkür ediyorum. İşçi kardeşlerime de teşekkür ediyorum.  İşçi kardeşlerime iş güvenliği kurallarına uymalarını istiyorum. Bizim için en önemlisi insan sağlığıdır. Buna hepimiz çok dikkat etmeliyiz.”  
Eser konuşmasından sonra dua yaptı. Dua’dan sonra tüm araçlar yollara düştü. 2015 Yılı Asfaltlama Sezonu dualar ile başladı. (Selçuk Vurucu) 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here