Artık Milletvekili

3
* Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kaldığı Pınarhisar Cezaevi’nin Savcısı Hüseyin Özbakır, Adalet ve Kalkınma Partisi’nden (AK Parti) Milletvekili seçildi. 
HABER MERKEZİ
1997 yılında bir mitingde yaptığı konuşma sebebiyle hapis cezasına çarptırılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kaldığı Pınarhisar Cezaevi’nin Savcısı Hüseyin Özbakır, 9 yıldır görev yaptığı Zonguldak Cumhuriyet Başsavcılığı görevinden emekliye ayrılıp aday olduğu AK Parti’den milletvekili seçildi.
* Emekli olup, AK Parti’den Aday oldu
2006 yılında başladığı Zonguldak Cumhuriyet Başsavcılığı görevinden emekliye ayrılan Hüseyin Özbakır, 9 yıldır Zonguldak’ta görev yaptığını belirtti. Görev süreci boyunca Zonguldak’ın sorunlarını da yetkililere ifade ettiğini hatırlatan Özbakır, seçim süreci boyunca Zonguldak’ın kurtuluş reçetesinin teşvik olduğuna dikkat çekmişti.
* "Erdoğan’la geçmişten bugüne bir diyalogumuz var"
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile diyaloglarının hatırlatılması üzerine Özbakır; "Geçmişten bugüne bir diyalogumuz var. Zonguldak Milletvekili seçildik. Biz şimdi Zonguldak için gayret göstereceğiz. Zonguldak’ın soruları var, ihtiyaçları var. Bu gayreti göstereceğiz” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here