Arnavutköyspor’a transfer olan Can, yuvaya döndü

26
Sezonun başında İstanbul’un Süper Amatör Küme Futbol Takımları’ndan Arnavutköyspor’a transfer olan Babaeskispor’un yıldız oyuncusu Can Totoroz, transferin son gününde tekrar yuvaya döndü.

Özkan Başaran-Ahmet Bağlartepe

Kırklareli Süper Amatör Futbol Ligi takımlarından Babaeskispor’da stoper mevkiinde forma giyen, Alpulluspor’un alt yapısından yetişen 23 yaşındaki başarılı oyuncusu Can Totoroz, Kulüp Başkanı Murat Ömür Kavak, Mali Sorumlu İlker Dursun ve Altyapı Sorumlusu Mehmet Taşkaya’nın katıldığı törende, 2,5 yıllığına resmi yeni sözleşme imzaladı.
Kulüp Başkanı Murat Ömür Kavak, imza töreninden sonra yaptığı açıklamada, şunları söyledi:
“Yönetim olarak biz daha işin başındayız, görevi devir aldığımızda taraftarlarımıza ne söz verdiysek hepsi sırası ile yerine getirilecektir. Özlenen Babaeskispor’un yeniden oluşması ve Sosyal tesislerin günümüz şartlarına göre yenilenmesi için tüm Yönetim seferber oldu. ”
Mali Sorumlu İlker Dursun’un bürosunda yapılan imza töreninden sonra bir açıklama yapan Can Totoroz ise kendisi üzerinde büyük emekleri olan Babaeskispor’a tekrar dönmenin büyük bir sevinç ve mutluluğunu yaşadığını söyledi.
Yıldız oyuncu Can Totoroz, transferin son gününe rağmen gerçekleşmesinde büyük çaba sarf eden Babaeskispor Transfer Komitesi Başkanı Ülkü Tırpancı’ya da ayrıca teşekkür etti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.