Arda ve Karaman’a Milli Eğitim Bakanlığı adına Takdir Belgeleri verildi

14
Lüleburgaz Kaymakamı Lütfullah Gürsoy, 09 Aralık 2009 Çarşamba günü Kaymakamlık Makamında İşadamı Cavit Arda ve Büyükkarıştıran Belediye Başkanı Lütfü Karaman’a Milli Eğitime verdikleri katkılardan ötürü Takdir Belgesi verdi.


Lüleburgaz

Kaymakamlık Makamında yapılan mini tören ile Kaymakam Gürsoy, Milli Eğitime gönülden ve maddi olarak destek veren yardımsever İşadamı Cavit Arda ve Büyükkarıştıran Belediye Başkanı Lütfü Karaman’a desteklerinden ötürü teşekkür edip Milli Eğitim Bakanlığı adına imzalı olan takdir belgelerini takdim etti.
Kaymakam Gürsoy, İlçe Müftüsü İsmail Günay ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Hayrettin İnce’nin de katıldığı mini törende konuşan Gürsoy; “Milli Eğitime yaptıkları katkılardan dolayı Cavit Arda ve Belediye Başkanımız Lütfü Karaman’a Bakanlık adına bu takdir belgelerini sunuyoruz. Kendilerine teşekkür ediyor ve Allah razı olsun diyerek bu örnek davranışlarının Lüleburgaz’ımıza örnek olmasını temenni ediyoruz” dedi.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Hayrettin İnce’de Cavit Arda ve Lütfü Karaman’a verdikleri desteklerden dolayı teşekkür etti.
Büyükkarıştıran Belediye Başkanı Lütfü Karaman ise; “Her ne kadar işin mutfağında ben görünsem de bu belgeyi tüm emeği geçen sanayi kuruluşları ve büyük katkısı bulunan Büyükkarıştıran Belediyesi adına alıyorum” dedi. (gk)

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here