“Anneler bizim başımızın tacıdır”

16
Kırklareli İl Emniyet Müdürlüğü Anneler Günü dolayısıyla Kırklareli Huzur Evi sakinlerine Polisevi Yazlık Sosyal Tesisleri’nde yemek düzenledi.

* HABER MERKEZİ
Kırklareli İl Emniyet Müdürlüğü tarafından Anneler Günü dolayısıyla Kırklareli Huzur Evi Sakinlerine 08 Mayıs 2010 Cumartesi günü Saat 11.00’da Polisevi Yazlık Sosyal Tesisleri’nde yemek düzenledi.
Düzenlenen yemeğe; Kırklareli İl Emniyet Müdürü Mehmet Behzat Canbazoğlu, eşi Nurcan Canbazoğlu, Kırklareli Huzur Evi Müdürü Mehmet Gider ve Huzur Evi sakinleri katıldı.
Kırklareli İl Emniyet Müdürü Mehmet Behzat Canbazoğlu “Cennet annelerin ayaklarının altındadır” diyerek yaptığı açıklamasında şunları kaydetti;
“Değerli büyüklerim, biz aslında bu yemeği geçen yıl yapacaktık ama Fatma Teyzemize söz vermediğimizden herhalde bunu gerçekleştiremedik. Bunun değişik sebepleri ver özellikle işimizden dolayı. Havalar ısınır ısınmaz sizleri buraya getirdik. Biz böyle anlamlı güne de denk gelsin istedik. Yarın biliyorsunuz ‘Anneler Günü’ ve bütün Annelerin, Anneler Gününü kutluyorum. Anneler bizim başımızın tacı, onlar olmasa hayatın tadı ve güzelliği olmazdı. Dolayısıyla annelerimiz çok şefkatli ve bizi her şeyden koruyorlar. Belli bir yaşa gelsek bile hala annemizin yanına gittiğimiz zaman çocuklaşırız. Şuanda burada bulunan büyüklerimin anneleri yaşıyor ve yanlarında olsaydı, onlarında çocuklaşacağından hiç kuşkum yok. Onun için dinimizde de annelerin çok önemli bir yeri var ve ‘Cennet Annelerin Ayaklarının Altında’. Annelerin başımızın üstünde yeri var. Bütün annelerimizin anneler günü tekrardan kutluyorum ve ellerinizden öpüyorum” dedi. Emniyet Müdürü Canbazoğlu, Huzur Evi sakinleriyle tek tek ilgilenerek, sıkıntılarının olup olmadığını sordu ve kısa süreli sohbetlerde bulundu. (ue)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here