Ankara için yolculuk zamanı

5
CHP’li Vekiller Mazbatalarını aldılar
* 7 Haziran’da yapılan seçimlerde Kırklareli Milletvekili olan ve Kırklareli’yi TBMM’de temsil edecek Türabi Kayan ile Vecdi Gündoğdu mazbatalarını alarak Ankara’ya doğru yola çıktılar. 
HABER MERKEZİ 
7 Haziran 2015 Pazar günü yapılan Milletvekilliği Genel Seçimleri’nde Milletvekili seçilen Türabi Kayan ile Vecdi Gündoğdu mazbatalarını aldılar. Cumhuriyet Halk Partisi  (CHP) Milletvekili olarak Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Kırklareli’yi burada temsil etme edecek olan ve Türabi Kayan ile Vecdi Gündoğdu büyük bir katılımla Kırklareli Cumhuriyet Başsavcılığı Ağır Ceza Reisi Hakan Türkön’dan mazbatalarını aldılar. 
* CHP’li Belediye Başkanları yalnız bırakmadı. 
Mazbatalarını alan Milletvekilleri Türabi Kayan ile Vecdi Gündoğdu’yu CHP’li İlçe Belediye Başkanları yalnız bırakmadı. CHP Kırklareli İl Başkanı Recep Zengin ve Merkez İlçe Başkanı Gürkan Yenerel’in yanı sıra İl Genel Meclisi Başkanı Cavit Çağlayan, Babaeski Belediye Başkanı Abdullah Hacı, Pınarhisar Belediye Başkanı Mustafa Cingöz,  Büyükmandıra Setaç Balyemez, Kaynarca Belediye Başkanı Serdar Türker, CHP İlçe Başkanları ile partililer Mazbata törenine katıldı. Mazbatalarını alan Milletvekilleri daha sonra yaptıkları açıklamalarda Türkiye ve Kırklareli’ye güzel hizmetler getirmek için var güçleriyle çalışacaklarını ve tüm kesimleri kucaklayacaklarını ifade ettiler. (Kadir Sinici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here