“Ankara gezimiz olumlu geçti”

23
AK Parti’den Başbakan’a ve Sağlık Bakanı’na ziyaret
HABER MERKEZİ
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kırklareli İl Kadın Kolları Başkanı Hazel Yolgiden, AK Parti Kırklareli İl Teşkilatı olarak geçtiğimiz hafta içerisinde Ankara’ya gerçekleştirdikleri ziyareti değerlendirerek olumlu geçtiğini ifade ederek şunları kaydetti:
“Sağlık Bakanlığı görevine atanan Edirne Milletvekilimiz Mehmet Müezzinoğlu’na hayırlı olsun temennisinde bulunmak üzere 30 Ocak 2013 Çarşamba günü; İl Başkanımız Av. Ahmet Zeki Kılavuz, İl Başkan Yardımcısı Siyasi ve Hukuk İşler Başkanımız Ertan Özbek, İl Başkan Yardımcısı Yerel Yönetimler Başkanımız Selahattin Minsolmaz, İl Başkan Yardımcısı Arge Başkanımız Aykut Yeşiltepe, İl Başkan Yardımcısı Dış İlişkiler Başkanımız Fikret Bıyıktaş,  Merkez İlçe Başkan Yardımcısı Teşkilat Başkanımız İlker Kayrak, Merkez İlçe Başkan Yardımcısı Tanıtım ve Medya Başkanımız Kayhan Türköz ile birlikte Ankara’ya gittik. Bizi burada Milletvekilimiz Av. Şenol Gürşan karşıladı. Hep birlikte AK Parti’nin Grup Toplantısı’na katıldık. Daha sonra Milletvekilimiz Av. Şenol Gürşan’ın önderliğinde Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı ziyarette bulunduk. Ardından saat 16.00’da Sağlık Bakanlığı görevine atanan Edirne Milletvekilimiz Mehmet Müezzinoğlu’nu Ankara Öğretmen Evi’nde ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulunduk.
Yaptığımız Ankara gezimiz ilimiz olumlu geçti. İlimiz için yapılması gerekenler hakkında Milletvekilmimiz Av. Şenol Gürşan ve İl Başkanımız Av. Ahmet Zeki Kılavuz hem Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’a hem de Sağlık Bakanımız Mehmet Müezzinoğlu’na gerekli bilgileri verdi.” (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here