Anadolu Lisesi Spor Kulübü Basketbol Yaz Okulu devam ediyor

20
Kırklareli Anadolu Lisesi Spor Kulübü Basketbol Yaz Okulu antrenmanlarını tüm hızıyla sürdürüyor.
HABER MERKEZİ
22 Haziran 2011 tarihinde açılan Kırklareli Anadolu Lisesi Spor Kulübü Basketbol Yaz Okulu 3 gruptan oluşan öğrencileriyle Antrenör Bora Bayramlı eşliğinde antrenmanlarını tüm hızı ile sürdürüyor. 
Guruplar haftanın 5 günü, Anadolu Lisesi Spor Salonunda çalışıyor. Antrenmanlar; Pazartesi-Çarşamba 3. grup, Salı-Çarşamba-Perşembe 1. ve 2. grup olmak üzere 3 ayrı yaş grubu şeklinde yapılıyor. Antrenmanlar maçlar, yarışmalar ve oyunlar eğlenceli bir şekilde gerçekleşiyor. 
Basketbol Yaz Okulunun Antrenörü Bora Bayramlı başladıkları günden beri yaptıkları çalışmalarda çocukların oyun oynarken eğlenip, eğlenirken de öğrendiklerini  Basketbol Yaz Okulu’nda, eğlenmenin, yarışmaların, oyunların yanı sıra öğrenmenin ve bilginin de önemli olduğunu belirterek şunları söyledi; 
“Biz burada öğrencilerimize disiplinli olmayı, spor ahlakını, fiziksel-ruhsal gelişimi, paylaşmayı, paylaşımcılığı, arkadaşlığı, aile ve toplumdaki davranışlarını gördüğümüz eğitimlerle vermeye, öğretmeye çalışıyoruz. Bu çalışmalarımız Kış dönemi de devam etmektedir. Kış dönemi çalışmaları 24-25 Eylül 2011’de başlayıp Cumartesi ve Pazar günleri olacak. Basketbolu seven, öğrenmek isteyen öğrencilerimizi ve velilerimizi Basketbol Okulumuza bekliyoruz.”
Aynı zamanda Anadolu Efes İlk Adım Basketbol Okulu’nda Antrenör olarak görev alan Bora Bayramlı Efes Seçmeleri’nin 2011 yılı Eylül ayında olacağını, bu konuda yapılacak duyuru ve ilanlarla vatandaşları bildireceklerini söyleyerek, buradaki amacın yetenekli öğrencileri bulup daha üst seviyede Basketbol oynamalarını sağlamak ve geliştirmek olduğunu belirtti. (cs)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here