Amatör Spor Kulüplere Malzeme Yardımı yapılıyor

11
Gençlik ve Spor Bakanlığı’ndan Amatör Spor Kulüpleri’ne gönderilen malzemeler İpsala ve Havsa’daki Spor Kulüpleri’ne teslim edildi.
HABER MERKEZİ
Gençlik ve Spor Bakanlığı’ndan Amatör Spor Kulüpleri’ne gönderilen malzemeler İpsala ve Havsa’daki Spor Kulüpleri’ne teslim edildi.
İpsala Kapalı Spor Salonundaki törende konuşan Kaymakam Eyyup Özdemir, Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın amatör sporları destekleme politikası çerçevesinde ilçedeki üç takıma malzeme yardımında bulunulduğunu söyledi.
İpsalaspor, İbriktepespor ve Yenikarpuzluspor kulüplerine bakanlıktan gelen 17’şer takım malzemeyi teslim ettiklerini belirten Özdemir şunları kaydetti:
"İlçemiz spor konusunda gelişmeye müsait bir potansiyel taşıyor. Tadilatı devam eden Stadımız ve kapalı spor salonumuz daha iyi koşullara geldiği zaman daha fazla başarıların geleceğine inanıyorum. Biz Kaymakamlık olarak amatör spor kulüplerine imkanlarımızı zorlayarak da olsa destekleyeceğiz. Amatör sporların arkasındayız. Özellikle gençlerin bu tür aktivitelerle ilgilenmesi yaşamlarını olumlu yönde etkiliyor, hemde onların bir birey olarak toplumda saygınlık kazanmalarını sağlıyor."
Konuşmaların ardından malzemeler kulüp temsilcilerine teslim edildi. Bu arada, Havsa ilçesindeki amatör spor kulüplerine de malzeme verildi. (aa)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here