“Amatör Spor Haftası Yürüyüşü” yapıldı

18
Gençlik Hizmetleri ve Spor Kırklareli İl Müdürlüğü ile Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanlığınca ortaklaşa düzenlenen proje kapsamında ilk defa bu sene başlatılan…..
HABER MERKEZİ
Gençlik Hizmetleri ve Spor Kırklareli İl Müdürlüğü ile Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanlığınca ortaklaşa düzenlenen proje kapsamında ilk defa bu sene başlatılan ve 81 ilde 10 branşta kutlanacak olan amatör spor haftası 30 Eylül’de başladı.
İlk defa bu yıl başlatılan proje 30 Eylül ve 6 Ekim tarihleri arasında yapılacak olup İlimizde de ayrı branşlarda yapılacak müsabakalara sahne alacak. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanlığınca ortak organize edilen müsabakalarda birçok spor branşı yer alıyor. 
Dün yapılan Amatör Spor Haftası Yürüyüşü saat 16.00’da Kırklareli Spor Salonu önünden başladı.  İstasyon Caddesi, Fevzi Çakmak Bulvarı, Mustafa Kemal Bulvarı, Karaumur Caddesi, 100. Yıl Caddesi, İstasyon Caddesi Güzergahı takip edilerek Kırklareli Spor Salonu’nda sona eren yürüyüşe, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Yıldız, Kırklareli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Hasan Başdemir, antrenörler ve sporcular katıldı.
Kırklareli Gençlik Spor İl Müdürü Mustafa Yıldız; “İlk defa bu yıl başlatılan proje 30 Eylül ve 6 Ekim tarihleri arasında yapılmaya başlandı. Önümüzdeki yıllarda da aynı tarihler arasında kutlanacak. Amacımız Halkımızı Amatör sporlarla tanıştırmak. Herkese tavsiyem bol bol spor yapmaları yönünde” dedi.   (Serkan Koçtürk)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here