Amatör Lig’de heyecan artıyor

27
24 Kasım 2014 Pazar günü Kırklareli Süper Amatör Lig ve 1. Amatör Ligi’nde oynanan maçlar ve alınan skorlar şu şekilde oldu.
HABER MERKEZİ
24 Kasım 2014 Pazar günü Kırklareli Süper Amatör Lig ve 1. Amatör Ligi’nde oynanan maçlar ve alınan skorlar şu şekilde oldu.
* Kırklareli Süper Amatör Lig
Yıldırımspor 0-3 Lüleburgazspor, Evrenspor-Kayaspor (Oynanmadı), K.eli Güvenspor 2-1 Vizespor, Pehlivanköyspor 1-0 B.Karıştıranspor, Adaspor 0-1 Pınarhisarspor ve K.eli Sanayispor 5-3 Demirköyspor.
Bu sonuçlar ile Lüleburgazspor averaj ile liderliğini sürdürdü.
Haftanın Takımı: Kırklareli Sanayispor (Zorlu Demirköy deplasmanında aldığı galibiyet ile düşme hattındaki mücadelede güzel bir galibiyet elde ederek haftanın takımı olmaya hak kazandı.)
* Kırklareli 1. Amatör Lig A Grubu
Celaliyespor 2-3 Emirspor, Üsküpsor 1-4 Kofçaz Serhad Spor, Sergenspor 3-0 Karahıdırspor, Özerspor 12-0 Eskitaşlıspor ve Trakya Fenerspor 0-4 Trakya Gençlikspor. Alınan bu sonuçlar ile Sergenspor grupta liderliğine devam etti. 
Haftanın Takımı: Kofçaz Serhad Spor (Deplasmanda farklı bir skor ile galip geldi. Geçen Hafta 5-1 galibiyet alan moralli rakibini maçın başından sonuna üstün oynayarak farklı yenmesini bildi ve haftanın takımı olmaya hak kazandı.)
* Kırklareli 1. Amatör Lig B Grubu
Tek Santral 2–3 İstasyonspor, Kentspor 2–2 Vizeacarspor, Karaağaçspor 1-0 Kavaklıspor, Kaynarca Gençlikspor 10-3 Hamitabatspor ve İnecespor 7–3 Çakıllı Genlerbirliği. Bu sonuçlar ile Kentspor liderlik koltuğunu devralmış oldu. Gruptaki bol gollü maçlar izleyenlere seyir zevki yüksek maçlar izletti.
Haftanın Takımı: Karaağaçspor (Lider Kavaklısporu yenerek rakibini liderlikten etti ve ligde bende varım diyerek hatanın takımı koltuğunu hak etti.) (Fatih Eser)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here