AMATÖR LİGDE HAFTANIN PANAROMASI

36
Kırklareli 1. Amatör Ligi ve Süper Amatör Liginde bu hafta sonu çekişmeli maçlar oynandı. 6. Haftası oynanan Süper Amatör Ligde….
Kırklareli 1. Amatör Ligi ve Süper Amatör Liginde bu hafta sonu çekişmeli maçlar oynandı. 6. Haftası oynanan Süper Amatör Ligde; Pınarhisarspor 5–0 Kırklareli Güvenspor, Vizespor 0–0 Evrenspor, Kayaspor 1–6 Yıldırımspor, Kırklareli Sanayispor 2–2 Pehlivanköyspor, B.karıştıranspor 1–0 Adaspor ve Demirköyspor 1–5 Lüleburgazspor şeklinde sonuçlandı. Alınan bu sonuçlar ile Lüleburgazspor averaj ile liderlik koltuğunun yeni sahibi oldu.
Haftanın Takımı: Pınarhisarspor (İhtiyacı olan galibiyeti güzel bir oyun ve güzel bir skorla aldı.)
Kırklareli 1. Amatör Lig A ve B Grubu maçlarında ise şu sonuçlar alındı.
A Grubu;  Trakya Fenerspor 1-5 Üsküpspor, Eskitaşlıspor 1-7 Sergenspor, Kofçaz Serhad Spor 2-1 Özerspor, Celaliyespor 2-0 Karahıdırspor  ve Emirspor 3-3 Trakya Gençlikspor şeklinde sonuçlandı. Alınan bu sonuçlar ile Sergenspor grupta liderliğine devam etti. Gruptaki oynanan maçların bir çoğunun bol gollü geçmesi izleyenleri seyir zevki açısından dolu dolu maçlar seyretmelerini sağladı.
 Haftanın Takımı: Üsküpspor (Deplasmanda farklı bir skor ile galip gelerek ligde bende varım dedi.)
B Grubu; Çakıllı G.birliği 3-3 Kaynarca Gençlikspor, Sarıcaalispor 3-6 Tek Santralspor, Hamitabatspor 1-10 Kentspor, Vizeacarspor 0-3 Karaağaçspor ve İstasyonspor 3-4 İnecespor şeklinde sonuçlandı. Grupta liderliği maç fazlası ile Kentspor ele geçirmiş durumda. 
Haftanın Takımı: İnecespor (3-0 yenik durumdan son 20 dakikada hem de deplasmanda 4-3 maç almak haftanın takımı olmak için yeterli bir durum.)
Haftanın Hakemi: Mutlu Çırpan. Yardımcıları M.Cebel ve S. Kızılay. 
Fatih Eser

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here