“Amacımız üyelerimizin haklarını korumak”

27
* Kırklareli Emlakçılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin yeni yönetimi amaçlarının üyelerinin haklarını korumak olduğunu belitti.


HABER MERKEZİ
Kırklareli Emlakçılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği 4. Olağan Genel Kurulu’nu geçtiğimiz haftasonu yaparak, yeni yönetimini belirledi.
Yeni Yönetim Kurulu’na seçilen Ramazan Çevik, Ahmet Akbulut, Seyfullah Kerimler, Kemal Özcücecik, Şevki Elçioğlu yapmış oldukları ortak açıklamada eski Yönetim Kurulu Başkanı Ali Beytur’a yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür ederek;
“Kırklareli Emlakçılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğimiz sadece Kırklareli Emlakçılar değil Babaeski, Demirköy ve İğneada’dan dahi emlakçı arkadaşların üye olduğu geniş bir dernektir. Bu dönemde yeni kurs belgesini almış, Vergi Dairesi’ne kaydını yaptırmış yeni katılımlarda olacaktır.
Amacımız Emlakçiliği meslek olarak kabul etmiş, tüm üyelerimizin haklarını korumak sorunlarımızı yetkili mercilere götürerek çözüm aramak Gayrimenkulle ilgili alım ya da satım yapmak isteyen tüm halkımıza da daha kaliteli daha güvenli, daha bilinçli, çağdaş hizmet vermektir. Bu konuda halkımızı ve üyelerimizi bilinçlendirmek standartları arttırmak temel görevimiz olacaktır” dediler. (yy)

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here