“Altyapıya gereken önemi veriyoruz”

12
Yaz Aylarının gelmesiyle birlikte birçok Spor Okulu açıldı. Bu Spor Okulları’nın arasında en dikkat çeken Kırklarelispor’un açmış olduğu Kırklarelispor altyapısı.
HABER MERKEZİ
Kırklarelispor altyapısını ziyaret eden Başkan Volkan Can miniklere futbol oynamanın çok zevkli aynı zamanda da bir o kadar basit olmadığını anlattı. Ardından antrenmanı izleyen Başkan Can miniklere antrenmandan sonra baklava ikramı yaptı.
Kırklarelispor yaz okulunda yetişen futbolcuları Kırklarelispor’a kazandırarak dışardan transfer yerine altyapıdan oyuncu tahsis etmeye yönelik olduğunu vurgulayan Kırklarelispor Başkanı Can şöyle devam etti;
“Altyapı Kırklarelispor’un olmazsa olmazıdır. Her sene transferlerle bu ligler dönmüyor. 2-3 yıldan beri almış olduğumuz başarılardan dolayı hedefimiz artık altyapıya yönelmek. Genç kardeşlerimizi Kırklarelispor’a kazandırarak birlik beraberlik içinde önümüzdeki yıllarda alt yapıda başarılı olan arkadaşlarımızı A Takımımıza çıkartacağız. Altyapı olmayan bir takımda günlük başarılarla devam eder. Bizim hedefimiz günlük başarılar değil. Önümüzdeki yıllarda altyapıdan alacağımız futbolcularla takımımıza destek sağlayacağız” dedi. (ş)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here