Altıntel; “KTSO Başkan Adayları’na eşit mesafedeyiz”

14
* Kırklareli Ticaret Borsası Başkanı Turhan Altıntel ve Yönetim Kurulu Üyeleri, 5 Haziran’da yapılacak olan KTSO Genel Kurulu’nda başkan adaylarına başarılar dileyerek, borsanın bir adayı desteklediği yönündeki söylentilerine ise açıklık getirildi.
HABER MERKEZİ
Kırklareli Ticaret Borsası (KTB) Yönetim Kurulu Başkanı Turhan Altıntel, 5 Haziran 2013 Çarşamba günü yapılacak olan Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Başkanlığı’na aday olan herkese eşit mesafede olduğunu söyledi.
Altıntel, 27 Mayıs 2013 Pazartesi günü saat 13.30’da düzenlediği basın toplantısında, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı’na aday olan Ertuğrul Ziya Çetintaş’a, Hasan Buzol’a ve Mehmet Sağ’a başarılar diledi.
Kırklareli Ticaret Borsası’nın bir adayı desteklediği yönünde söylentilere açıklık getiren Altıntel; “Dışarıda dolaştığım yerlerde duyduklarım beni ve yönetim kurulumu çok rahatsız etti. Herkes konuları bir tarafa çekiyor. Kırklareli Ticaret Borsası hiçbir zaman taraf olmadı. Bütün Başkan Adayları’nın hepsi benim arkadaşım. Hepsine aynı mesafedeyim. Kim kazanırsa ağabey kardeş gibi 5174 no.lu kanuna uygun olarak Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nde üst yönetime girmek için Kırklareli adına mücadele edeceğiz. Bizim yönetim kurulumuzdaki hiç kimse; ‘oyunuzu şöyle verin, böyle verin’ diye bir yönlendirme yapmamıştır. Olamaz ve olmamalıdır. Bütün adaylar çok değerli. Ben hepsini tebrik ediyorum” dedi.
5 Haziran 2013 Çarşamba günü Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası’nın demokratik bir seçimi olacağını anlatan Altıntel, konuşmasını şu şekilde sürdürdü;
“Bu işlerde kazanan kaybeden yok. Seçim başlar bir arkadaş kazanır ve seçimden sonra hep birlikte devam eder. Her zaman söylüyorum birlikte rahmet, ayrılıkta azap var. Nerede birlik varsa o memlekette hayırlı işler oluyor. Bizler Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı’na aday olacak Ertuğrul Ziya Çetintaş’a, Hasan Buzol’a ve Mehmet Sağ’a başarılar diliyoruz ve hepsini destekliyoruz. Allah hepsinin şanslarını bol etsin.” (Ufuk Ertop)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here