Alternatif Medya Basın’ı iftar’da buluşturdu

8
* Kırklareli’de görev yapan Ulusal ve Yerel Basın Mensupları Alternatif Medya’nın düzenlediği İftar Yemeği’nde bir araya geldi. 
HABER MERKEZİ 
Kırklareli’de yaklaşık 4 yıl önce Emrah Yıldırım, Erhan Baycan ve Ufuk Çelik tarafından kurulan Alternatif Medya’nın düzenlediği İftar Yemeği’nde Kırklareli’de görev yapan ulusal ve yerel basın mensupları bir araya geldi.
06 Temmuz 2015 Pazartesi günü akşamı Cevahir Cafe’de düzenlene İftar Yemeği öncesi bir açıklama yapan Alternatif Medya’nın ortaklarından Emrah Yıldırım; “Bu güzel gecede sizlerle birlikte olmaktan dolayı hepimiz çok mutluyuz. Bizler bundan yaklaşık 4 yıl önce 3 arkadaşımızla birlikte bu zorlu ve zevkli yola çıkmaya karar verdik. İlk olarak Gazete sektörü ile başladığımız bu yolculukta, reklamcılık, promosyon ve dijital baskı işleri ile devam ediyoruz. Bizi kırmayıp bu iftar yemeğimize katılan tüm basın mensubu arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz” dedi.
Alternatif Medya’nın düzenlediği İftar Yemeği’ne;  Kırklareli Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Ziver Zikri Demirel, Kırklareli Gazeteciler Cemiyeti Başkan Yardımcısı Cengiz Uçar, Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Özdamar, Zortul Medya Grubuna bağlı Yeşilyurt Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Savaş Eskici, Babaeski Gündem ve Söz Gazetesi personeli, Güncel Gazetesi İmtiyaz Sahibi Ömer Faruk Özbay, Önadım Medya Grubu personeli, Görünüm Gazetesi personeli, Kırklareli Gazetesi İmtiyaz Sahibi Şerafettin Ural ve Personeli, Kırklareli Manşet Haber Gazetesi, Kırklareli Temsilcisi Ufuk Ertop, Anadolu Ajansı Babaeski Muhabiri Metin Karakuş, Anadolu Ajansı Kofçaz Muhabiri Fatih Eser, Cihan Haber Ajansı ve Zaman Gazetesi Kırklareli Temsilcisi Önder Eröz, DHA Kırklareli Temsilcisi Ali Ümit Ülker, DHA Muhabiri Berkay Çamlı, Anadolu Ajansı Kırklareli Halkıyız Biz İnternet Haber Editörü İrfan Özeklioğlu, Kırklareli Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü Adına Ali Mert katıldı. (Kadir Sinici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here