Alpulluspor’un yeni Teknik Direktörü İsa Gabralı

27
Kırklareli 1. Amatör Küme Futbol Ligi A-Grubu’nda mücadele eden,  Alpulluspor Kulübü 2010-2011 Futbol Sezonu için, Düvenciler Lisesi Bayan Futbol Takımını Türkiye Profesyonel 2. Lig’den, 1. Lige yükselten başarılı Teknik Direktör İsa Gabralı ile anlaştı. 

 

HABER MERKEZİ
Tarihi Kültür ve Sanat Şehri Alpullu Beldesi’nde, Şekerspor Kulübü’nün, Futbol Şubesi feshedildikten sonra tek futbol takımı olarak kalan Alpulluspor Kulübü’nde, yeni yönetim kurulunun hedefleri doğrultusunda ki başarılı icraatları devam ediyor. 
Alpulluspor Kulübü Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen imza töreninde hazır bulunan;
Kulüp Başkanı Celil Tunç, Yönetim Kurulu Üyeleri; Hakan Sirak, Aydın Çetin, Fatih Kansu Demircan, Aydın Totoroz, İsmail Çelebi, Ercan Kap, Eyüp Kırcı, Göksel Dal, Erkan Sirak ve Kutay Tırpancı, 2010-2011 yeni futbol sezonu için İsa Gabralı ile 1 yıllığına mukavele imzaladı.
İmza töreninden sonra açıklama yapan Kulüp Başkanı Celil Tunç, şunları söyledi;
“1974 Yılında kurulan Alpulluspor Kulübü, 34 yıllık tarihi geçmişi içerisinde birçok yetenekli sporcuyu Türk Futboluna kazandırmış ve Şampiyonluklar yaşamıştır. Bizlerde böyle başarılı bir Kulübün Yönetiminde yer aldığımız için çok mutlu ve gururluyuz. Yeni projelerimizin arasında bundan sonra alt yapıya daha çok önem vereceğiz. Bu büyük hedeflerimizi gerçekleştirebilmek için Türk Futboluna hem sporcu olarak hem de Teknik adam olarak büyük hizmetleri geçen başarılı bir isim olan İsa Gabralı hocamız ile anlaştık. Eskisi gibi olduğu gibi Alpullu Beldesinin ismini sportif faaliyetlerde daha çok duyuracağız.  Liglerde centilmenlik ruhu içerisinde mücadele eden ve özlenen Alpulluspor’u yaratmak için çalışmalarımıza yoğun bir şekilde devam ediyoruz.  Projelerimiz arasında, bayanlara yönelik sportif faaliyetlere de yer vererek onları yeşil sahalara çekmek istiyoruz. Kulübün Yönetimine geldiğimizde üye sayımız 50 kişi idi şuan ise 100’ün üzerinde üye kayıt etmiş bulunuyoruz. Kulübün restorasyon çalışmalarında katkı sağlayan, Güven Nalbur, Aksu Mobilya, Ağdaş Beton, Mandıra Taşıyıcılar Kooperatifine ve hayır sever iş adamlarımıza çok teşekkür ediyoruz.”
Başarılı Teknik Direktör İsa Gabralı ise şunları söyledi;
“Alpulluspor Kulüp Başkanı Sayın Celil Tunç ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile yaptığım görüşmede, kendilerini çok istekli ve arzulu gördüm. Bana sohbetimizde Kulüp olarak büyük hedeflerinin olduklarını söylediler. Benim çalışma prensibimi tüm spor camiası bilir, benim için hedefi olan Kulüpler öncelikli gelir, bundan dolayı Alpulluspor’u tercih ettim. Futbolda, Alpullu Beldesinin ismini Türkiye genelinde duyurmak için büyük çalışmalar yapacağımıza ve bu gücü Alpullu halkından alacağımıza inanıyorum. Özellikle Alpullu ve civarında ki Belde ve Köylerin yetenekli gençlerini Türk futbol pazarına kazandırmak istiyoruz. Bunun için de kısa ve uzun vadeli programlar üzerinde çalışmalar yapacağız.”
Alpullu Belediye Başkanı Ahmet Durgun’un da katıldığı imza töreninde, katılan konuklara ayrıca pasta ve çay ikramında bulunuldu. (ö.b.)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here