“Almina Evleri” sizleri bekliyor

44
Eken İnşaat tarafından yaptırılan Almina Evleri, İstasyon Mahallesi 1146. Sokak, No:7’ de yapılan açılış töreni ile hizmete girdi.
HABER MERKEZİ
Eken İnşaat tarafından yaptırılan Almina Evleri, İstasyon Mahallesi 1146. Sokak, No:7’ de yapılan açılış töreni ile hizmete girdi.
4 Haziran 2015 Perşembe günü yapılan Almina Evleri açılış törenine; Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kırklareli İl Başkanı Kürşad Yamaner, Merkez İlçe Başkanı Mesut Şalk, MHP Kırklareli Milletvekili Adayı Derya Bulut ve Almina Evleri sakinleri katıldı. 
Eken İnşaat Kurucusu Mahmut Eke, Almina Evleri hakkında detaylı bilgi vererek şunları kaydetti;
“Kırklareli’nin en güzel yeri İstasyon Mahallesinde çok özel, sıcacık ve huzurlu bir yer. 4 Blok ve 64 Daire’den oluşan 3+1/Dublex seçenekleri ile yüksek standartlara sahip. Almina Evleri’nde estetik bir mimarinin yanı sıra güvenlik de maksimum seviyede. Üstün inşaat teknolojisi ile yapılan binalar depreme karşı güvence sağlarken, kapalı devre kamera sistemi ve 24 saat profesyonel güvenlik ekibi ile huzurlu ve güvenli. Sağlıklı ve formda bir hayat için spor kültürünüzü sınırsız bir şekilde yaşamanız için Almina Evlerinde birçok seçeneğiniz var. Yeşil alanlar içerisinde bulunan açık yüzme havuzu ve havuz kenarı sosyal aktivite alanında yaz mevsiminin keyfini doyasıya çıkaracaklar.”
* Almina Evleri’nin özellikleri;
Açık Yüzme Havuzu, güneşlenme Alanları, Çocuk Oyun Alanları, Basketbol Oyun Sahası, Yürüyüş Alanları, Kapalı Otopark,Radye Temel  Depreme Dayanıklı), Isı Yalıtımlı Ytong Duvar, Kapalı Devre Kamera Sistemi, Görüntülü Konuşma, Alarm Sistemi, Standart Üstü Çelik Kapı,  Standart Üstü Laminat Parke, Standart Üstü İç Oda Kapıları, Standart Üstü Vitrifiye Ve Armatür Ürünleri,  Mutfak Dolabı Sistemleri, Standart Üstü Mermer Kaplamalar, Çimston Mutfak Tezgahları, İç Mekanlarda Alçı Tavan Uygulamaları mevcut.
Almana Evleri’nin açılış Kurdelesini Belediye Başkanı Kesimoğlu ve misafirler birlikte kesti. Kesimoğlu açılışta; “Kırklareli’mize yakışan ve ihtiyacımız olan bir şeydi çok mükemmel olmuş. Bu projelerin çoğalması gerekli. İlimizin çehresi bunlarla güzelleşiyor. Mahmut beyi ve ekibini kutluyorum hayırlı olsun” dedi.
Açılış havuz başında verilen kokteyl ile sona erdi. (Selçuk Vurucu)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here