Allah Kabul Etsin

8
* Uzm. Dr. Nilgün Sema Çomaklı yönetiminde başarılı hizmetlere imza atarak adını duyuran Lüleburgaz Devlet Hastanesi, düzenlenen sosyal etkinliklerle de örnek olmaya devam ediyor.
Ayşe Kiraz
HABER MERKEZİ
Sadece hastaneler kategorisinde değil; tüm kamu kurum ve kuruluşları arasında da özellikle personeli ile yaptığı pozitif etkinlik ve toplantıları ile örnek hale gelen Lüleburgaz Devlet Hastanesi Yöneticisi Uzm. Dr. Nilgün Sema Çomaklı, bu etkinliklerine bir yeni halka daha ekledi.
* İftar’da buluştular
Hastane personeli ile verilen İftar Yemeği’nde bir araya gelen yönetim; personelin yanı sıra, iftar yemeğine iştirak eden Kırklareli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri YrD. Doç. Dr. Fergan Genç ve Mali İşler Başkanı Zeki Dal ile de iftarlarını birlikte açtılar. 82 personel, oruçlarını düzenlenen iftar yemeğinde açtılar.
* “Böyle yönetici dostlar başına”
İftar Yemeği’ne iştirak eden hastane personeli; “Her alanda ve etkinlikte, bizleri mutlaka hatırlayıp, bir araya getiren hastane yöneticimiz ve yönetimimize teşekkür ediyoruz. Tüm kamu kurum ve kuruluşlarına da, bu tür yöneticiler ve etkinlikleri öneriyoruz. Bu akşam da iftar yemeği nedeniyle bir aradaydık. Her fırsatta aramızda olmaya gayret gösteren genel sekreterimize de ayrıca minnettarız” dediler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.