Alınterim; “İnece’yi kalkındırmaya ve geliştirmeye adayım”

14
Adalet ve Kalkınma Partisi’nden (AK Parti) İnece Belediye Başkan Aday Adayı olan Murat Alınterim adaylık açıklamasını 22 Ekim 2013 Salı günü saat 15.00’da Adalet ve Kalkınma …….
HABER MERKEZİ
Adalet ve Kalkınma Partisi’nden (AK Parti) İnece Belediye Başkan Aday Adayı olan Murat Alınterim adaylık açıklamasını 22 Ekim 2013 Salı günü saat 15.00’da Adalet ve Kalkınma Partisi Kırklareli İl binasında yaptı.
AK Parti Kırklareli İl Başkanı Av. Ahmet Zeki Kılavuz, AK Parti Kırklareli Merkez İlçe Başkanı Hamit Orakçı, AK Parti Kırklareli İl Başkan Yardımcısı Ertan Özbek, AK Parti Kırklareli Kadın Kolları Başkanı Hazel Yolgiden, AK Parti Kırklareli Gençlik Kolları Başkanı Ömer Faruk Akkol ve çok sayıda partili katıldı. 
AK Parti Kırklareli İl Başkanı Av. Ahmet Zeki Kılavuz yaptığı konuşmasında; “İl ve İlçelerde bulunan tüm aday adaylarımızı destekliyoruz ve hepsine aynı yakınlıktayız. Murat Alınterim’de İnece Beldemizden aday adayı oldu. Kendisine ve Ailesine başarılar diliyorum” dedi.  
* “İnecemizin kalkınması ve gelişmesi için aday oldum”
Murat Alınterim Aday Adaylığı konusunda yaptığı açıklamasında şunları kaydetti:
“ildiğiniz gibi yıllardır beldemizde sizlerle birlikte sevinçlerimizi, üzüntülerimizi ve sorunlarımızı yaşayarak yerinde görüyoruz. Adalet ve Kalkınma Partisi İnece Belediye Başkanı Aday Adayı olacağım bir süre önce kamuoyuna yansımıştı. Biz de gelişmeleri basın açıklaması ile duyuracağımızı ifade etmiştik. Şu ana kadar görüşlerine önem verdiğim hemşerilerimle istişare ettikten sonra bu güzel beldemize neler yapabileceklerimi tespit çalışmalarına devam etmekteyim. İnecemizin kalkınması, gelişmesi için ekonomik, sosyal ve kültürel faaliyetlerle belediyecilik hizmetlerinin daha ileri noktalara taşınması gerektiğine inanıyorum. Bu doğrultuda her görüş ve her kesimden insanlarımızı dinleyerek, onların fikirlerine değer vererek çalışmak düsturumuz olacaktır. Bunun için ortak akıl ile beldemizin ihtiyacı olan projeler üzerinde çalışmamız gerektiğini düşünüyoruz. Halkımızın şahsıma göstermiş olduğu teveccühün sorumluluğumuzu bir kat daha artırdığını görmekteyim. Gerek beldemizde yaşayan halkımızdan gerekse belde dışında yaşayan İnece’lilerden aldığımız destek bizleri daha çok motive etmiştir. Hiçbir başarının tek başına elde edilemeyeceğini ve başarının bir ekip işi olduğunu biliyoruz. İstişare etmenin çok önemli olduğunun bilincindeyiz. Bu bağlamda bizlerden desteklerini esirgemeyen tüm halkımıza, AK Parti İl ve İlçe Teşkilatı mensuplarına, Meclis Üyelerimize, tüm Sivil Toplum Kuruluşlarımıza ve gönül dostlarımıza teşekkür ederim. Şu ana kadar önemli yatırım ve hizmetler alamayan beldemizi daha da iyi yerlere getirebilmek en büyük arzumuzdur. Bize göre beldemizin en büyük ihtiyacı olan "Birlik-Beraberlik Ruhunu" canlandırmak, İnece’lilik bilincini oluşturmak için çaba sarf etmek, yanlış ve kötü propagandadan vazgeçmek ilkemiz olmalıdır. Bugüne kadar İşadamı Murat Alınterim olarak tanınıyordum. Bundan sonra da birikimlerimizi ve kurumsal anlayışımızı personeline değer veren bir hizmet anlayışı ile sürdürmek istiyoruz. Çeşitli sivil toplum kuruluşlarında elde ettiğimiz yöneticilik tecrübemizle bu işi başaracağıma Allah’ın izni ile inanıyorum. Adaylık konusunda Genel Merkezimizin vereceği karara saygılı olup halkımızın göstereceği hedefler doğrultusunda çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bu vesile ile partimizden ve diğer partilerden Belediye Başkanlığı Aday Adayı olan tüm arkadaşlarımıza en kalbi duygularımla başarılar diliyorum.” (Serkan Koçtürk) 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here