Ali Kutlugün umrecileri bir araya getirdi

19
Kırklareli merkez ilçe Hızırbey Camii İmam-Hatibi Ali Kutlugün 2008 yılından bugüne kadar umreye götürdüğü umrecileri Hızırbey Camii’nde bir araya getirdi.
HABER MERKEZİ
16 Mayıs 2013 Perşembe günü saat 11.00’de bu yıl ikincisi gerçekleştirilen etkinlik ile ilgili olarak bilgiler veren Kutlugün şunları kaydetti:
“Geçtiğimiz yıl ilkini gerçekleştirdiğimiz etkinliğimizin bu yıl ikincisini gerçekleştiriyoruz. 2008 yılından bu yana umreye götürdüğüm umrecileri bu etkinliğimizde bir araya getirerek onların tanışmasını ve kaynaşmasını temin etmek istedim. Bu etkinliğimizi geleneksel hale getirerek önümüzdeki yıldan itibaren etkinliğimizi Mayısı ikinci Pazar günü kutlanan “Anneler Günü”nden bir önceki gün olan Cumartesi günü yapacağız.”
Etkinlikte değişik senelerde gerçekleştirilen Umreler’de çekilen gösterilen Ali Kutlugün’ün anlatımı ile sinevizyon şeklinde katılımcılara sunuldu. Sinevizyon sunumunun ardından Yasin’i Şerif Suresi okunarak hep birlikte Tespih Namazı kılınması ile etkinlik sona erdi. (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.