AKP’nin Lüleburgazlı Aday Adayları kolları sıvadı “Ortak amaç ilçemize daha fazla hizmet”

16
AK Parti’nin Lüleburgazlı Milletvekili Aday Adayları, Parti İlçe Binasını ziyaret ettiler.

 

GÖKHAN KAN
LÜLEBURGAZ
İktidar Partisi’nden Milletvekili Aday Adayı olan Göksel Okumuş, Zafer Alanat ve Ceyhun Alkan, ilçe binasında Ak Parti Lüleburgaz İlçe Başkanı Ahmet Yılmaz’ı ziyaret edip, aday adaylıkları ile ilgili açıklamalarda bulundular.
Kırklareli’ne daha iyi hizmet verilmesi için yola çıkıp milletvekili aday adayı olduğunu belirten eski Baro Başkanı Göksel Okumuş " Yıllardır Lüleburgazlı Milletvekilimiz yok. İlçemize ve ilimize daha fazla hizmet gelmesi adına adayım. Ak Partinin Trakya’da oylarının artacağını düşünüyor ve tüm aday adaylarına başarılar diliyorum" dedi.
Aday zenginliğinin parti için bir renk getireceğini belirten Ceyhun Alkan ise " Aday zenginliği, partimizin Lüleburgaz’a verdiği önemi de göstermektedir" dedi.
Zafer Alanat ise " Lüleburgaz’ımızın iktidarla buluşup daha iyi hizmet almasını temenni ediyor, tüm aday adaylarına başarılar diliyorum" dedi.
İlçe Başkanı Yılmaz da aday adaylarına başarılar dileyip " Lüleburgaz’da bu göreve talip olan başarılı ve temiz özgeçmişi bulunan arkadaşlarımıza halkımızın teveccüh göstereceğine inanıyor kendilerine başarılar diliyorum" dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here