Akkan Oto-Traktör’den Cağ Kebabı Ziyafeti

26
Kırklareli Erzurumlular Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Yaşar Algan geçen hafta ilimize gelen TRT Sanatçısı Harun Atmaca’nın Kırklareli’ne gelip Klip çekmesinde sponsor……..
HABER MERKEZİ
Kırklareli Erzurumlular Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Yaşar Algan geçen hafta ilimize gelen TRT Sanatçısı Harun Atmaca’nın Kırklareli’ne gelip Klip çekmesinde sponsor olan Akkan Balcıoğlu ile birlikte 6 Eylül 2013 Cumartesi günü misafirlerine Cağ Kebabı ziyafetinde bulundular. 
Dernek Başkanı Yaşar Algan konuya ilişkin olarak şunları söyledi:
“Uzun senelerden beri Kırklareli’de yaşıyorum aslen Erzurumluyum. TRT Sanatçısı olan Harun Atmaca’da hem hemşerim hem de yakın bir tanıdığım. Kendisini Kırklareli’ne davet ettik ve kendisi kırmayıp buralara geldi ve burada klip çekmek istediğini dile getirdi. Bizlerde arayış içinde olduğumuz sırada sağ olsun Akkan Oto-Traktör’ün sahibi olan Akkan Balcıoğlu sponsor oldu ve tüm masrafları karşıladı. Bizlerde Kırklareli’nde yaşadığımız için bu klipte tek isteğimiz Kırklareli’nin iyi tanıtılmasını ve sadece buradan insanların oynamasını rica ettik ve kendisi kabul etti” dedi. 
Sponsorluk görevini üstlenen Akkan Balcıoğlu; “Bizler burada yaşayan insanlarız. Bu tür durumlarda hassas olmak gerekiyor. Kırklareli’nde yaşayan herkesi bu tür durumlarda hiçbir şeyden kaçınmamaları gerekiyor. Bizim ufak bir katkımız oldu bundan sonrada olmaya devam edecek. Kırklareli’nin tanıtımına her zaman destek vermeye hazırız. Bundan sonra bu tür faaliyetleri sıkça yapacağız tabii ki Başkanımızla beraber. Tüm Kırklareli halkının söz konusu Kırklareli olunca katkı yapmaları gerektiğini düşünüyorum” dedi. (Serkan Koçtürk) 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here