Akıncı; “MHP Babaeski İlçe Yönetim Kurulu olarak Hilmi Kahraman ve Hizmet Ekibi’ni destekliyoruz.”

111
Başkan Akıncı; “Milliyetçi Hareket Partisi Babaeski İlçe Yönetim Kurulu olarak Trakya Birlik Yönetim Kurulu Başkan Vekili Sayın Hilmi Kahraman ve Hizmet Ekibi’ni destekliyoruz. Seçimler hem Ülkemiz çiftçisi için hem Trakya çiftçisi için hem de Babaeski çiftçisi için hayırlısı olsun diyoruz.” dedi.
HABER MERKEZİ
Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Babaeski İlçe Başkanı Zafer Akıncı ve İlçe Yönetimi Sekreteri Fedakâr Yıldırım, 29 Ekim 2014 Çarşamba günü Kardeş gazetemiz Babaeski Gündem gazetemizi ziyaret ettiler. Ziyarette 22 Kasım Babaeski Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifi seçimleri ile ilgili açıklamalar yapan Başkan Zafer Akıncı ve İlçe Sekreteri Fedakâr Yıldırım, MHP Babaeski İlçe Yönetim Kurulu olarak Hilmi Kahraman ve Hizmet Ekibi’ni destekliyoruz dediler.
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlama töreninin ardından Babaeski Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifi’nde Trakya Birlik Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hilmi Kahraman’ı ziyaret ettiklerini açıklayan Başkan Akıncı; “MHP Babaeski İlçe Teşkilatı’nın Başkanı ve Yönetim Kurulu olarak Hilmi Kahraman ve Hizmet Ekibi’ni destekliyoruz.” dedi. Ziyarete MHP Babaeski İlçe Teşkilatı Belde ve Köylerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Birol Turan’ın da katıldığını söyleyen Başkan Akıncı; “Parti üyemiz ve delegemiz olan Hasan Özgören, Babaeski Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifi Yönetiminde yıllardan beri başarılı bir şekilde göreve devam etmektedir ve biz de bu başarıyı destekliyoruz. 
İlçe Yönetim Kurulu olarak Trakya Birlik Yönetim Kurulu Başkan Vekili Sayın Hilmi Kahraman ve Hizmet Ekibi’ni destekliyoruz. Seçimler hem Ülkemiz çiftçisi için hem Trakya çiftçisi için hem de Babaeski çiftçisi için hayırlısı olsun diyoruz.” dedi. 
MHP Babaeski İlçe Teşkilatı’nın ziyaretinde, MHP üyelerinden Yaşar Güçlü’nün de Hilmi Kahraman ve Hizmet Ekibi’nin yönetim yedeği olarak ekibe katıldığı belirtildi. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here