Akay’dan SMMMO’ya ziyaret

14
Kırklareli İl Emniyet Müdürü Mehmet Emin Akay, Kırklareli Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’na (SMMMO) iadeyi ziyarette bulundu.
Haber merkezi
Kırklareli İl Emniyet Müdürü Mehmet Emin Akay, Kırklareli Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’na (SMMMO) iadeyi ziyarette bulundu. 07 Ağustos 2014 Perşembe günü saat 14.30’da gerçekleştirilen ziyarette Kırklareli Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Burhan Üstünkol, Kırklareli İl Emniyet Müdürü Mehmet Emin Akay’ı kapıda karşıladı.
Sıcak bir ortamda geçen ziyarette bir açıklama yapan Burhan Üstünkol, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek şunları kaydetti; 
“Emniyet Müdürümüze 3 ay önce hoş geldin ziyaretinde bulunmuştuk. Bugün Müdürümüz iadeyi ziyarette bulunmak üzere bizlere ziyarette bulundu kendisine teşekkür ediyoruz.  Her zaman söylediğimiz gibi Kırklareli bir huzur kenti ve her zaman bununla övünüyoruz. Halkımızın sağduyusunun yanında Emniyet Teşkilatımızın gayri çalışmaları tartışılamaz. Müdürümüze ve ekibine çalışmalarında başarılar dilerim.” 
Kırklareli İl Emniyet Müdürü Mehmet Emin Akay, Kırklareli’ye tayin olduktan sonra kendisine bulanan ziyaretlere iade ziyaretlerde bulunduğunu söyledi. Kırklareli’ye geleli yaklaşık 6 ay olduğunu söyleyen Akay, bu 6 ay süresince Kırklareli’nin gerçekten huzur kenti olduğunu belirtti. Kırklareli’de bulunduğu süre zarfında 2. Seçimi yaşayacağını söyleyen Akay, seçim süresince böyle güzel ve sakin bir atmosferin Türkiye’nin hiçbir yerinde olmadığını söyledi. (kadir Sinici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.