AK Parti’ye 8 yeni üye

22
Derman Diyaliz Merkezi Kırklareli Şubesi’nde çalışan 8 kişi, Adalet ve Kalkınma Partisi’ne (AK Parti) katıldı.

HABER MERKEZİ

01 Nisan 2011 Cuma günü AK Parti İl ve İlçe Başkanlığı’nda düzenlenen rozet takma töreninde İl Başkanı Emin Tunç yaptığı açıklamasında şunları kaydetti;
“Partimize büyük teveccüh gösteriliyor. Seçime adım adım hızlı bir tempoyla başlıyoruz. Bu teveccüh belirttiğim gibi inşallah 2 milletvekilini çıkartacağız. Bugünde Derman Diyaliz Merkezi Krıklareli Şubesi’nden 8 kişilik bir grup partimize katılıyor. AK Parti’nin AK kadrolarına dahil oluyorlar. İnşallah onlarda memlekete hizmet etmenin, memlekete büyük faydalar sağlamanın zevkine, sevincine ve mutluluğuna erişecekler. Kendilerine AK Partili olma şerefine binaen AK Parti rozetini takıyorum. Hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Partimize bin 300’ün üzerinde yeni üye kaydımız oldu. inşallah bundan sonra da katlanarak artacak. Seçim dönemi içersinde buradaki kayıtlı üyemiz seçmen sayısının yüzde 10 barajını aşacağız ve 2 milletvekili ile Ankara’ya koşacağız.”
AK Parti Kırklareli İl Başkanı Emin Tunç, partide düzenlenen törende, partiye katılmaya karar veren Kırklareli Derman Diyaliz Merkezi’nde çalışan Mesut Demirci, İhsan Vural, Okan Vural, Uğur Güleryüz, Mukaddes Akgül, Nurgün Akgüneş, Hamide Karapınar ve Göksal Akbulut’a rozetlerini taktı. (ue)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here