AK Parti’den Kofçaz’da İftar Yemeği

9
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kofçaz İlçe Teşkilatı İftar Yemeği düzenledi.
HABER MERKEZİ
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kofçaz İlçe Teşkilatı İftar Yemeği düzenledi. Kofçaz Merkez İlkokulu’nun bahçesinde düzenlenen ve yaklaşık 750 kişinin katıldığı İftar Yemeği’ne; AK Parti Kırklareli Milletvekili Hamdi Irmak, Kofçaz Kaymakamı Ali İhsan Başak, Kofçaz Belediye Başkanı Mehmet Balcı, AK Parti Kırklareli İl Başkanı Alper Çiler, Kofçaz İlçe Başkanı Hüseyin Aktaş, partililer ve çok sayıda vatandaş katıldı. 
Milletvekili Irmak İftar Programı’ndan sonra yaptığı konuşmada, ramazan ayının birlik ve beraberlik ayı olduğunu belirterek; “Sizler ile burada olmaktan çok memnunum. Bu güzel Ramazan akşamında yapılan böyle etkinlikler kaynaşmamıza da vesile oluyor. İnşallah en kısa sürede hükümeti kurarak sizlere hizmet etmeye devam edeceğiz. Meclis Başkanımızı seçtik şimdi de hükümetimizi kurup yola devam edeceğiz. Kimsenin bundan endişesi olmasın. İlimize ve ilçelerimize gerekli çalışmaların ve yatırımların yapılması için çaba göstereceğiz” dedi.
* Vekil Irmak vatandaşlarla sohbet etti
Yapılan konuşmanın ardından Milletvekili Irmak ilçedeki kahvehaneleri dolaşarak vatandaşlar ile bir süre sohbet ettikten sonra Kofçaz Serhad Spor Kulübünü ziyaret etti.
Burada Kulüp Başkanı Ahmet Öztürk, 2. Başkan Fatih Eser, Üye Cengiz Öz ve Kulüp Yöneticileri tarafından karşılanan Vekil Hamdi Irmak ve beraberindeki heyete Kulüp 2. Başkanı Fatih Eser tarafından kulüp hakkında bilgiler verildi. Kofçaz İlçesi’nin stadının olmayışından bahseden Başkan Fatih Eser’e Vekil Irmak stadın müsabaka oynanacak hale getirebilmesi için her türlü çabayı göstereceğinin sözünü verdi. 2. Başkan Fatih Eser tarafından Vekil Irmak’a kulübün saatinin hediye edilmesi ile kulüp ziyareti sona erdi ve Vekil Irmak ile beraberindeki heyet ilçeden ayrıldı. (f.e.)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here