AK Parti Milletvekilliği için 15 Aday Adayı yarışacak

15
* 12 Haziran 2011 Pazar günü yapılacak olan Milletvekili Genel Seçimleri’nde Adalet ve Kalkınma Partisi’nden (AK Parti) Kırklareli Milletvekili olmak için 15 kişi Aday Adaylığı dilekçesini Kırklareli İl Başkanlığı’na verdi.

HABER MERKEZİ
Adalet ve Kalkınma Partisi’nde (AK Parti) 12 Haziran 2011 Pazar günü yapılacak olan Milletvekili Genel Seçimleri’nde Milletvekili olabilmek için Aday Adaylığı’na başvuru süresi 14 Mart 2011 Pazartesi günü saat 17.00’de tamamlandı.
Yapılacak olan Milletvekili Genel Seçimleri’nde AK Parti’den Kırklareli Milletvekili olabilmek için; Ahmet Gökhan Sarıçam, Yurdaer Ulus, Turhan Altıntel, Şenol Gürşan, Göksel Okumuş, Cengiz Bağdan, Cum Duran, Ceyhun Alkan, Murat Bayraktaroğlu, Şaban Erden, Şaziye Taş, Volykan Göç, Zafer Alanat, Ali Yalçındağ ve Zeynep Banu Dalaman başvuruda bulundular.
AK parti’den Kırklareli Milletvekilliği için aday adaylık başvurusu yapan 15 kişi bugün saat 14.00’te AK Parti Kırklareli İl Başkanlığı’nda bir araya gelecekler. Basına kapalı olarak gerçekleştirilecek olan toplantıda aday adayları birbirleri ile tanışarak, seçim sürecinde izlenecek olan yol ve çalışmalarla ilgili görüş alışverişinde bulunacaklar. (s)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here