AK Parti Lüleburgaz Yönetim Kurulu belirlendi

48
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Lüleburgaz İlçe Başkanı Cüneyt İleri, İlçe Yönetim Kurulu’nun belirlendiğini bildirdi
HABER MERKEZİ
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Lüleburgaz İlçe Başkanı Cüneyt İleri, İlçe Yönetim Kurulu’nun belirlendiğini bildirdi. İleri, parti binasında yaptığı açıklamasında, güçlü ve dinamik bir kadro oluşturduklarını söyledi.
Lüleburgaz’da partinin hak ettiği yere gelmesi için çalıştıklarını ifade eden İleri, başarılı olmak için mücadele ettiklerini belirtti.
İleri, Siyasi ve Hukuki İşler Başkanlığına Erkan Çalışkan, Teşkilat Başkanlığına Saim Serdal, Seçim İşleri Başkanlığına Zülkar Sert, Tanıtım ve Medya Başkanlığına Nurullah Polat, Dış İlişkiler Başkanlığına İbrahim Güneş, Sosyal İşler Başkanlığına Bülent Çirin, Yerel Yönetimler Başkanlığına Mehmet Bayraktar, Ekonomi İşleri Başkanlığına Mehdi Erginuğuzlu, Halkla İlişkiler Başkanlığına Markela Niş, İdari ve Mali İşler Başkanlığına Gülden Erbayraktar, Ar-Ge Başkanlığına Kerem Karakaya, İlçe Sekreterliğine Mustafa Lüleci’nin getirildiğini kaydetti. (aa)
 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here