AK Parti Kırklareli Merkez İlçe Başkanlığı seçimi bugün yapılacak

51
*Mevcut Başkan Hamit Orakçının yanı sıra, Ali Taşkın, Hayati Gürer, Salim Küçük, Barış Teksin ve Genel Merkezin önerdiği Kayhan Türköz İlçe Başkanı olmak için yarışacak.
HABER MERKEZİ
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kırklareli Merkez İlçe Başkanlığı seçimi bugün saat 11.00’da Show Düğün Salonunda yapılacak. 07 Kasım 2014 Demirköy ilçesi ile başlayan seçimler hafta sonu Kırklareli ve Lüleburgaz’da yapılacak İlçe Başkanlığı seçimiyle sona erecek. AK Parti Kırklareli İl Başkanlığı Seçimi 30 Kasım 2014 Pazar günü Kapalı Spor Salonunda gerçekleşecek. Cumartesi günü yapılacak olan Merkez İlçe Başkalığı seçimleri için şuana kadar 6 adayın ismi belirlendi. Mevcut Başkan Hamit Orakçının yanı sıra, Ali Taşkın, Hayati Gürer, Salim Küçük, Barış Teksin ve Genel Merkezin önerdiği Kayhan Türköz İlçe Başkanı olmak için yarışacak. 400 delegenin bulunduğu Merkez İlçe seçimlerinde en fazla oyu alan aday seçimi kazanacak. 
*İlçelerde Mevcut Başkanlarla yola devam 
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) İlçelerde yaptığı seçimlerde mevcut İlçe Başkanları ile yola devam dedi. 07 Kasım 2014 Demirköy Özel İdare Salonunda yapılan seçimde Hayrullah Yalçınsoy tekrardan başkanlığa seçildi. Babaeskide Ali Gencal, Pınarhisarda İbrahim Çobanoğlu, Kofçazda Hüseyin Aktaş, Vizede Hasan Basri Korkmaz tekrardan AK Parti İlçe Başkanlığına seçildi. Lüleburgazda ise İlçe Başkanlığı seçimi yarın yapılacak. (Kadir Sinici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here