AK Parti Kırklareli İl Yönetimi belirlendi “Yerel Seçimler’de iddialıyız”

16
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kırklareli İl Başkanı Av. Ahmet Zeki Kılavuz, AK Parti Genel Merkezi tarafından atamasının yapıldığını belirterek, verilen İl Başkanlığı görevini en iyi şekilde parti teşkilatı ile birlikte yerine getireceklerini açıkladı.
HABER MERKEZİ
Nisan ayından bu yana AK Parti’nin Kırklareli’de iyi hava yakaladığını vurgulayan Kılavuz, yerel seçimlere merkez ilçe, bağlı ilçeler ve beldeler ile birlikte yerel seçimlerde iddialı olduklarını belirtti.
Yerel seçimlerin AK Parti’nin zaferi ile sonuçlanacağı inancında olduğunu kaydeden Kılavuz; “Yönetim Kurulu belirlendi. Kendi aramızda görev dağılımını yapacağız. Teşkilat olarak Nisan ayından bu yana güzel bir hava yakaladık. Bu havayı arttırarak devem ettirme inancındayız. Yapılacak olan yerel yönetimler seçimlerine 1 yıldan fazla bir süre var. Kırklareli merkez, ilçelerimiz ve beldelerimizin hepsiyle birlikte bu seçimlere iddialı bir şekilde gireceğiz. Ben bu seçimlerin bizim açımızdan zaferle sonuçlanacağı inancındayım. Bu konuda gerekli olan tüm çalışmaları yönetimdeki ve partimiz üyeleri ile birlikte yapmaya devam edeceğiz. 
Genel merkezin yapmış olduğu bu anlamda yapmış olduğu değerlendirmeden mutluluk duyuyorum. İlk defa il merkezinin dışında bir il başkanı göreve getirildi. Dolayısıyla yalnızca merkez ilçe değil, tüm ilçe ve beldeleri kucaklayacak bir yapılanma çalışmalarıyla faaliyetlerimiz devam edecektir.
Uzun yıllardan beri siyasetin içindeyim ve Kırklareli merkezide çok iyi biliyorum. Avukatlık mesleği ile Kırklareli merkezide iyi tanıyorum. Kırklareli merkeze siyaset öncesinde de defalarca geldim. Dolayısıyla kişileri de kurumları da tanıma anlamında herhangi bir sıkıntım yok. Genel merkezimizin bize vermiş olduğu görev doğrultusunda iyi bir çalışma yapacağız” dedi.
Ayrıca Kılavuz, İl Yönetim Kurulu’ndaki isimleri şu isimlerden olduğunu açıkladı; “Ahmet Azay, Aykut Yeşilyepe, Ayşe Özgüven, Ayvaz Kartal, Barış Teksin, Cengiz Öksüzoğlu, Coşkun Toklucu, Emre Trak, Erol Akıncıoğlu, Ertan Özbek, Figen Yapıcı, Fikret Bıyıktaş, Gülser Yatkın, Hayati Gürer, Hüseyin Kasap, İbrahim Akar, İbrahim Erol Başataç, İlhan Erpak, İlknur Söylemez, İpek Sevim, Kaan Algur, Mehmet Ali Özçetin, Mehmet Emin Doğu, Muhittin Yılmaz, Murat Akbaş, Murat Bayraktaroğlu, Musa Keser, Muzaffer Gümüşten, Nebi Orhan, Öner Yılmaz, Rükna Hümmet, Selahattin Minsolmaz, Serap Kayraklık, Vedat Koçmuş, Vehbi Başelçin, Yasemin Genç, Yusuf Çebi, Ziya Dedeoğlu.”
18 Kasım’da eski AK Parti Kırklareli İl Başkanı Hüsmen Terkin’in istifasının ardından AK Parti Genel Merkezi’nce Kırklareli İl Başkan Vekili olarak göreve getirilen Av. Ahmet Zeki Kılavuz, 14 Aralık 2012 tarihinde asil olarak atanmıştı. (Ufuk Ertop) 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here