AK Parti Kırklareli İl Genel Meclisi Üyeleri yeni yöneticilerini ziyaret etti

47
Adalet ve Kalkınma Partisi’nin Kırklareli İl Genel Meclisi Üyeleri geçtiğimiz günlerde yapılan seçimlerde AK Parti Kırklareli İl Başkanlığı’na seçilen Alper Çiler ile AK Parti Kırklareli Merkez İlçe Başkanı Kayhan Türköz’ü makamlarında ziyaret ettiler.
HABER MERKEZİ
Adalet ve Kalkınma Partisi’nin Kırklareli İl Genel Meclisi Üyeleri geçtiğimiz günlerde yapılan seçimlerde AK Parti Kırklareli İl Başkanlığı’na seçilen Alper Çiler ile AK Parti Kırklareli Merkez İlçe Başkanı Kayhan Türköz’ü makamlarında ziyaret ettiler.
AK Parti Grup Başkanı Nihat Sağlam başkanlığında 03 Aralık 2014 Çarşamba günü saat 14.00’te gerçekleştirilen ziyaretlerde; Hazel Yolgiden, Adnan Öz, Reşat Şükrü Saka, Serdar Dura ile Ceyhun Alkan yer aldı.
AK Partili Kırklareli İl Genel Meclisi Üyeleri ilk olarak AK Parti Kırklareli Merkez İlçe Başkanı Kayhan Türköz’ü ziyaret ettiler. Türköz yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “Kırklareli İl Genel Meclisi Üyelerimiz nezaket ziyaretinde bulundular. Aynı zamanda hayırlı olsun dileklerini ilettiler. Birazdan da İl Başkanımızı ziyaret edecekler. Hepsine huzurunuzda teşekkür ederim” dedi.
* Çiler; “Hep Birlikte Kırklareli için güzel işler yapacağız”
Daha sonra AK parti Kırklareli İl Başkanı Alper Çiler’in makamına geçen heyeti Başkan Çiler kapıda karşılayarak her birisi ile tek tek tokalaşarak hatırlarını sordu. AK Parti Kırklareli İl Başkanı Alper Çiler seçimden sonra yaptıkları ve ziyaret ile ilgili olarak şunları kaydetti:
“Seçildikten sonra ilk tanışmamızı Kırklareli Belediye Meclis Üyeleri arkadaşlarımızla yaptık. Salı günü Kırklareli Adliyesi’nde mazbatamızı aldıktan sonra Vilayet Meydanı’ndaki Atatürk Anıtı önünde saygı duruşunda bulunduk. Ardından Sayın Valimiz Esengül Civelek’i makamında ziyaret ettik. Vali Hanımla tanıştık. Sonrasında Parti Binası’na geçtik. İl Yönetimi arkadaşlarla tanıştık. Bugünde sağolsunlar Kırklareli İl Genel Meclisi Üyelerimiz bizi tebrik etmeye gelmişler hepsine teşekkür ederim. Hep birlikte güzel işler başaracağız. Biz onlara, onlar bizlere destek vererek Kırklareli için güzel şeyler yapacağız. Kendilerine başarılar diliyorum.”
* Sağlam; “Kırklareli’de 1. Parti olacağız”
AK Parti Grup Başkanı Nihat Sağlam’da ziyaretle ilgili olark yaptığı açıklamasında; “Sayın Başbakanım Alper Bey’i işaret ettiğinden beri grup olarak doğru bir karar, doğru bir tercih olarak gördük. Bu şekilde tek liste olması, güzel bir ekip başarılarının devamını diliyorum. Salonda başbakanımız bir işarette daha bulundu. Bizde hep birlikte bir ağızdan söz verdik. Kırklareli’de 1. Parti olmak. Bunun içinde büyük bir gayretle çalışacağız. Vize ve Babaeski olmak üzere 2 İlçemizde İl Genel Meclisi üyemiz yok. Bunun içinde Başkanımızla birlikte toplantılar yapıp bu açığı kapatacak güçte olacağımıza inanıyorum. Kendilerine başarılar diliyorum” dedi. (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here