AK Parti İlçe Yönetim Kurulu Toplantısı’nı yaptı

16
29 Aralık 2009 tarihinde İl Başkanı Yurdaer Ulus’tan mazbatasını alan Ahmet Yılmaz yeni yönetim kurulu ile ilk toplantısını yaptı.

Lüleburgaz

Toplantıya İl Başkanı Yurdaer Ulus ve İl Yönetim Kurulu Üyeleri, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.
Toplantıda ilk konuşmayı yapan İl Başkanı Yurdaer Ulus; “İlçe Başkanımız Ahmet Yılmaz ve İlçe Yönetim Kurulu Üyelerimize yeni görevlerinde başarılar dileriz. Lüleburgaz bizim için en önemli ilçelerimizde birisidir. Burada yapmış olduğumuz yeni oluşum hem partimize, hem de vatandaşlarımıza daha iyi hizmet verecektir. Bu güne kadar hizmet veren tüm arkadaşlarımızı tebrik eder, bundan sonra da görev alan tüm arkadaşlarımıza başarılar dileriz” dedi.
Lüleburgaz İlçe Başkanı Ahmet Yılmaz ise “Bizlere verilen bu görevi en doğru ve dürüst bir şekilde yerine getireceğimize inanıyoruz. Ben ve arkadaşlarım bizlere güvenen tüm partililerimizi, vatandaşlarımızı layıkıyla temsil edeceğiz. Bu ilk toplantımıza geldiğiniz bizlere destek verdiğiniz için hepinize teşekkür ederim” dedi.
Konuşmaların ardından yeni yönetim kurulu üyeleri sıra ile kendileri hakkında bilgiler verdiler.
AK Parti Lüleburgaz İlçe Yönetimi Ahmet Yılmaz, Hakan Egin, Seda Akça, İlyas Aslan Aziz Vurucu, Esra Konca, Metin Küçük, Suna Öğülmüş, Talat Yılmaz, Seyhan Kaya Çetinbaş, Hasan Tavukçu, Nuray Aktürk, Cemal Küçük, Erol Akyol, Gürdal Balaban, Nurullah Polat, Güner Yapıcı, Halil Atabay, Hakan Dinçer, Şevket Diyarbakır, Üzeyir Seren, Aydın Ersin, Tayfun Özdoğan, Osman Ekkazan, Abduş Gülsen, Hasan Zeybek, Hakan Taylan, Hüseyin Yörük, Mustafa Kılıç, Murat Naci Eryapıcı olarak göreve başladı. (gk)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here