AK Parti Il ve Ilçe Teşkilatı’ndan MHP’ye ziyaret

21
AK Parti Il ve Ilçe Teşkilatı’ndan MHP’ye ziyaret

Kırklareli AK Parti Il ve Merkez Ilçe Teşkilatı yönetim kurulu ve üyeleri geçtiğimiz Ekim ayı başında yapılan Il Olağan Kongresi ile yeni seçilen MHP Il Teşkilatı’na “hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu. 12 Kasım Perşembe (dün) saat 16:00’da MHP Il Binası’nda gerçekleşen ziyarete AK Parti Il Başkanı Yurdaer Ulus, Il Başkan Yardımcısı Erhan Buzol, Merkez Ilçe Başkanı Hamit Orakçı, Il Yönetim Kurulu üyeleri; Vehbi Başelçin, Sadık Kınık ve Şeref Sağlık katıldı.

Ziyarette Yurdaer Ulus, yapılan olağan kongre sonrası yeni yönetimin hayırlı olmasını dileyerek AK Parti ve MHP’nin sağduyulu partiler olduğunu belirtti. Iki parti arasında bazen karşılıklı geçişlerin çok doğal olduğunu belirten Ulus, bağların koparılmaması gerektiğini dile getirdi. MHP Il Başkanı Şaban Savaşan’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek AK Parti Il ve Merkez Ilçe yönetimine teşekkür etti. Ziyarette yapılan ve yapılacak olan hizmetlerden, Kırklareli Üniversitesi’ne, ab projelerinden, Kavaklı’daki mülteci kampı bölgesine yapılması planlanan spor alanına ve Mardinli göçmenlere kadar çok sayıda konu ele alındı.

Ziyarette ayrıca MHP Il Başkan Vekili Adem Esen, Başkan yardımcı Cemal Terzi, Il Yönetiminden Mustafa Terekli, Remzi Berkel, Sinan Güvençer, Adnan Güvençer, Hasan Yiğitalp, Ihsan Taşkın hazır bulundu.

AK Parti’den Muharip Gaziler Derneği’ne iade-i ziyaret

AK Parti Il ve Merkez Ilçe Teşkilatı MHP Il Teşkilatı ziyaretinin ardından aynı kadro ile Kırklareli Muharip Gaziler Derneği’ni ziyaret etti. AK Parti Il Başkanı seçildiğinde Yurdaer Ulus’u makamında ziyaret etmiş olan Muharip Gaziler Derneği’ne iade-i ziyarette bulunan AK Parti Il ve Merkez Ilçe teşkilatı burada derneğin sorunlarına eğilerek çözüm bulma yoluna gitti.

Bu zamana kadar Kırklareli Muharip Gaziler Derneği’ne yaptığı katkılardan dolayı teşekkürlerini sunan Muharip Gaziler Derneği üyelerine, Yurdaer Ulus da teşekkülerini sunarak; ”Sizler olamasanız, bizler olmayız.” diye konuştu. Ziyarette Muharip Gaziler Derneği Başkanı Hüseyin Uzun ve üyeler Erol Özsevim, Ali Osman Kaymaz ve Hüseyin Oturak hazır olarak bulundu. Yapılan karşılıklı dilek ve temennilerin ardından AK Parti Il ve Merkez Ilçe Yönetimi Kırklareli Muharip Gazileri Derneği’ndenden sonra Balkan Türkleri Yardımlaşma Derneği’ne geçerek burada da bir dizi  görüşme yaptıktan sonra ziyaretlerine son verdi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.