AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Peker, Babaeski kadın kollarını ziyaret etti

21
AK Parti Kırklareli İl Kadın Kolları Başkanı Av. Tülay Tunçay Peker, Ak Parti Babaeski İlçe Kadın Kolları Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret etti.

 

ÖZKAN BAŞARAN

AK Parti İlçe Başkanlığı binasında yapılan ziyarette, Ak Parti Kırklareli İl Kadın Kolları Başkanı Av. Tülay Tunçay Peker, Genel Merkez tarafından AK Parti Babaeski İlçe Kadın Kolları Başkanlığına yeni atanan Kevser Ağlamaz’ı ve Yönetim Kurulu Üyelerini yeni görevlerinden dolayı kutladı.
AK Parti Babaeski İlçe Başkanı Harita Mühendisi Yusuf Vehbi Tamerol’un da hazır bulunduğu ziyarette, İl Kadın Kolları Başkanı Tunçay Peker, Kadın Kolları Yönetim Kurulu Üyeleri ile tek tek tanışıp, kendileri ile ilgili bilgi aldı.
Peker, ziyarette yaptığı konuşmasında şunları söyledi; “AK Parti Genel Merkezi, Yerel Seçimlerden sonra Kadın Kollarında yeniden yapılanmaya gitti. Çünkü daha evvel bu görevi İlçelerimizde, İlçe Başkanları tek başına üstlenmiş götürüyordu. Bizlerin burada ki amaçları hem İlçe Başkanlarına yardım etmek hem de görevimizi en iyi şekilde yapmak adına, AK Parti Kırklareli İl Başkanı Yurdaer Ulus ve AK Parti Babaeski İlçe Başkanı Harita Mühendisi Yusuf Vehbi Tamerol’un rehberliğinde ve önderliğinde yeni bir ekip kurduk. Ekibin hemen hemen hepsi ilk defa Yönetim Kurulunda görev alan Üniversite Mezunu gençlerden oluşan arkadaşlarımızdır. Biz bu taze kanla ve değerli vekilimiz Ahmet Gökhan Sarıçam’ın destek ve katkıları ile Babaeski’de ki sorun ve sıkıntıları çözmek için elimizden geleni yapacağız”
AK Parti Babaeski İlçe Kadın Kolları Başkanı Kevser Ağlamaz ise yaptığı konuşmasında şunları söyledi;
“İlçemizdeki bu onurlu göreve Genel Merkez tarafından 9 Kasım 2009 tarihinde resmi olarak atanmış bulunmaktayım. Yönetimdeki arkadaşlarla birlik ve beraberlik içinde halkımızın sorunlarını çözmek için görev başındayız.”
AK Parti Babaeski İlçe Başkanı Yusuf Vehbi Tamerol’da yaptığı konuşmasında şunları söyledi;
“AK Parti Babaeski İlçe Başkanı olarak, 8 yıldan beri Babaeski’ye hep güzel şeyler vermek, her doğrunun arkasında olmak, Babaeski’yi ileriye götürmek için gereken her şeyi yapmak azim ve kararlılığında idik. Yeni Kadın Kolları Yönetim Kurulu ile çalışmalarımızı daha aktif, daha olumlu ve daha güzel yapacağımıza inanıyorum. Bu vesile ile tüm Babaeski halkına aydınlık, günler diliyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”
Yapılan açıklamalardan sonra toplantı basına kapalı olarak devam etti.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here