AK Parti hız kesmeden toplantılara devam ediyor

24
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kırklareli İl Başkan Yardımcısı ve Ar-Ge Başkanı Aykut Yeşiltepe parti il binasında toplantı düzenledi.
HABER MERKEZİ
Düzenlenen toplantıya; İlçe Ar-Ge Başkanları; Babaeski İlçesinden vekaleten Ümit Turgut, Demirköy ilçesinden Şeref Saykur, Kofçaz ilçesinden Adem Yakut,  Pınarhisar ilçesinden Kamil Basri Toska, merkez ilçeden Özkan Özbalcı, Kadın Kolları’ndan Özlem Gümüşten ve Seçim İşleri Koordinasyon Başkan Yardımcısı Fahri Dönmez’ katıldı.
Toplantıda; 27 Ocak 2013 Pazar günü Ankara’da AK Parti Genel Merkezde Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, Bakanlar Nihat Ergün, Binali Yıldırım, Milletvekilleri Yalçın Akdoğan ve Zeynep Karasu Uslu’nun katıldığı toplantıdaki notlarını İlçe Ar-Ge Başkanlarıyla paylaştı.
Toplantıda bir konuşma yapan il başkan yardımcımız Aykut Yeşiltepe, Ar-Ge Başkanları’nın disiplinli ve çalışkan insanlardan oluşan bir yapıya sahip olduğunu belirterek birlikte olmaktan büyük memnuniyet duyduğunu ve Ar-Ge Başkanları’nın sinerjisinin tüm parti çalışmalarına önemli katkıları olduklarını söyledi.
AK Parti Kırklareli İl Başkan Yardımcısı Aykut Yeşiltepe yaptığı konuşmasında; “Üstlendiğimiz görevleri ve sorumluluklarımızı yerine getirmek AK Partililerin ortak özelliğidir. Ar-Ge Başkanlığı olarak her ay değerli üyelerimize ve halkımıza eğitim, bilgilendirme toplantıları ve organizasyonlar düzenleyeceğiz” dedi. (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here