AK Parti Bayram’da bir araya geldi

6
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kırklareli İl Teşkilatı Ramazan Bayramı’nın 1. günü olan 17 Temmuz 2015 Cuma günü Bayramlaşma Merasimi düzenledi.
HABER MERKEZİ 
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kırklareli İl Teşkilatı Ramazan Bayramı’nın 1. günü olan 17 Temmuz 2015 Cuma günü Bayramlaşma Merasimi düzenledi.
Saat 11.30’da Tahtalı Park’ta düzenlenen Bayramlaşma Merasimi’ne; AK Parti Kırklareli Milletvekili Hamdi Irmak, AK Parti Kırklareli İl Başkanı Alper Çiler, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Kayhan Türköz, AK Parti Eski Milletvekilleri Şenol Gürşan, Ahmet Gökhan Sarıçam, AK Partili Belediye Başkanları, Eski İl Başkanları ve çok sayıda partililer katıldı.
Çok samimi bir ortamda geçen Bayramlaşma merasiminde bir konuşma yapan AK Parti Kırklareli Milletvekili Hamdi Irmak, Bayramların Çocuklara sevinç, Dostlara yakınlık, Muhtaca ferahlık, Yetişkinlere akraba ziyareti, Küskünlere barışma fırsatı olduğunu söyledi.
Irmak; “Milletçe Güzelliklerin, iyiliklerin, hoşgörü ve yardımlaşma duygularının yoğunlaştığı, dargınlıkların ve kırgınlıkların unutulup yerini barış-kardeşliğe bıraktığı, birlik ve beraberliğin pekiştiği bir Ramazan Bayramına daha kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Dünyanın birçok yerinde bu bayram sevincini bizim gibi yaşayamayan insanların da olduğunu biliyor ve bu bayrama buruk kalplerle giren her insanın hüznünü, acısını yüreğimizde taşıyoruz. Kırklareli’nin her bakımdan gelişmesi, kalkınması ile nice bayramlara huzur ve refah içersinde girebilmesi için zaman Mefhumu gözetmeksizin yaptığımız çalışmaların aralıksız devam edeceğini ifade ediyorum” dedi. (Kadir Sinici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here