AK Parti Babaeski Kadın Kolları Başkanlığına Fatma Satılmaz seçildi

15
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Babaeski İlçe Kadın Kolları Başkanlığı’na Fatma Satılmaz seçildi.
HABER MERKEZİ
AK Parti Babaeski İlçe Kadın Kolları Başkanlığı görevinden, eşinin tahini çıkması dolayısıyla istifa eden Sibel Öğüt’ün yerine 12 Ekim 2011 Çarşamba günü yapılan seçimde 300 oy alarak Kadın Kolları İlçe Başkanlığı’na getirildi.
Geçtiğimiz genel seçimlerde Kırklareli Milletvekili Av. Şenol Gürşan’ın çalışmalarına büyük katkılar sağlayan Satılmaz, Babaeski ilçe halkını tek tek, kapı kapı dolaşarak seçim çalışmalarına yardımda bulunmuştu.
Kırklareli Milletvekili Gürşan’ın da tasvipleriyle tek liste olarak Kadın Kolları Başkanlığına Seçilen Satılmaz, gazetemize yaptığı açıklamasında şunları kaydetti;
“Kadın Kolları Babaeski ilçe başkanlığına seçilmemden dolayı çok memnunum. Bu göreve laik görüldüğüm için öncelikle sayın vekilimiz Şenol Gürşan’a, ile Başkanımız Vehbi Tamerol’a ve partimiz üyelerine teşekkür ediyorum. Daha öncesinde başkan yardımcısı olduğum için ilçemizin, ilçe halkımızın sıkıntılarını ve sorunlarını çok iyi biliyorum. İlçemizin, ilçe halkımızın ve ülkemizin menfaatlerine olacak her işte sonuna kadar çalışmaya ve yürütülen çalışmalara yardımcı olmaya hazırım. Başbakanımızın dediği gibi ‘Biz Babaeski’ye hizmetkar olmaya geldik.”
Fatma Satılmaz; 1969 Babaeski ilçesine bağlı Oruçlu Köyü doğumlu. Evli ve 3 çocuk annesi. (ue)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.