Aile Hekimliği’ne Ek Yerleştirme yapılacak

12
* Kırklareli İl Sağlık Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada Kırklareli’de
boşalan Aile Hekimliği bölgelerine 3. Ek Yerleştirme yapılacağı
bildirildi.

 
HABER MERKEZİ
Kırklareli İl Sağlık Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada Kırklareli’de 14 Haziran 2010 tarihinde Aile Hekimliği Uygulaması’na geçilmesinden sonra çeşitli nedenlerden dolayı boşalan Lüleburgaz T.S.M.’ye bağlı Merkez 6 No.lu A.S.M. 39.04.22 No.lu Aile Hekimliği Birimi  için kadrosu ve pozisyonu Kırklareli ilinde olmak şartı ile kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan hekimler için 3. ek yerleştirme işlemi yapılacağı belirtilerek şunlar kaydedildi:
“Yerleştirme işlemi, 25.05.2010 tarih ve 27591 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Aile Hekimliği Pilot Uygulaması Hakkında Yönetmelik hükümleri doğrultusunda olacak. Bahsi geçen Aile Hekimliği birimleri için yerleştirme işlemi, Aile Hekimliği Ek Yerleştirme Komisyonu huzurunda 31 Ocak 2011 Pazartesi günü saat 15.00’da Kırklareli Sağlık Müdürlüğü Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilecek.
Tercihte bulunmak isteyen hekimler, 14 Ocak 2011 Cuma gününden başlayarak 21 Ocak 2011 Cuma günü mesai bitimi olan saat 17.30’a kadar kendilerinden istenen belgeleri, Kırklareli Sağlık  Müdürlüğü Evrak Kayıt Biriminde kayıt yaptırdıktan sonra, Kırklareli Sağlık Müdürlüğü Aile ve Toplum Sağlığı Şubesine şahsen (çalıştığı kurumda işleri aksatmayacak şekilde) müracaat edeceklerdir. Postayla yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.” (s)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here