Aile Hekimliği’nde 4. ek yerleştirme başvurularında son 3 gün

13
* Kırklareli İl Sağlık Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada Kırklareli’de boşalan Aile Hekimliği bölgelerine 4. Ek Yerleştirme başvurularının bugün başladığı bildirildi.


HABER MERKEZİ
Kırklareli’de 14 Haziran 2010 tarihinde Aile Hekimliği Uygulamasına geçmiştir. Bu tarihten sonra çeşitli nedenlerden dolayı boşalan Lüleburgaz T.S.M.’ye bağlı Merkez 7 Nolu A.S.M. 39.04.28 Nolu Aile Hekimliği Birimi için kadrosu ve pozisyonu Kırklareli’de olmak şartı ile kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan hekimler için 4. ek yerleştirme işlemi yapılacak.
Yapılacak olan işlemlerle ilgili olarak Kırklareli İl Sağlık Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada şunlar kaydedildi:
Yerleştirme işlemi, 25.05.2010 tarih ve 27591 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Aile Hekimliği Pilot Uygulaması Hakkında Yönetmelik hükümleri doğrultusunda olacaktır. Bahsi geçen Aile Hekimliği birimleri için yerleştirme işlemi, Aile Hekimliği Ek Yerleştirme Komisyonu huzurunda 01 Mart 2011 Salı günü saat 15.00’da Kırklareli Sağlık Müdürlüğü Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilecektir.
Tercihte bulunmak isteyen hekimler bugünden itibaren 18 Şubat 2011 Cuma günü mesai bitimine kadar kendilerinden istenen belgeleri, Kırklareli Sağlık Müdürlüğü Evrak Kayıt Birimi’nde kayıt yaptırdıktan sonra, Kırklareli Sağlık Müdürlüğü Aile ve Toplum Sağlığı Şubesi’ne şahsen (çalıştığı kurumda işleri aksatmayacak şekilde) müracaat edeceklerdir. Postayla yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir. (s)

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here