Aile Hekimliği Müracaatı’nda son gün

3
* Tercihte bulunmak isteyen hekimler bugün mesai bitimi olan saat 17.30’a kadar Kırklareli Halk Sağlığı Müdürlüğü Evrak Kayıt Birimi’ne kayıt yaptırabilecekler.
HABER MERKEZİ
Kırklareli İl Sağlık Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada Lüleburgaz ilçesi Ahmetbey ASM 39.04.30 Nolu Aile Hekimliği Birimi, Vize ilçesi Kıyıköy ASM 39.07.06 Nolu Aile Hekimliği Birimi ve Demirköy Merkez ASM 39.02.01 Nolu Aile Hekimliği Birimi’ne ek yerleştirmeler yapılacağı belirtilerek şunlar kaydedildi:
“İlimiz 14 Haziran 2010 tarihinde Aile Hekimliği Uygulamasına geçmiştir. Bu tarihten sonra çeşitli nedenlerden dolayı boşalan Lüleburgaz ilçesi Ahmetbey ASM 39.04.30 No.lu Aile Hekimliği Birimi, Vize ilçesi Kıyıköy ASM 39.07.06 Nolu Aile Hekimliği Birimi ve Demirköy Merkez ASM 39.02.01 No.lu Aile Hekimliği Birimi pozisyonları için kadrosu ve pozisyonu Kırklareli ilinde olmak şartı ile kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan hekimler için 37. Ek Yerleştirme yapılacaktır.
Yerleştirme işlemi, 25.01.2013 tarih ve 28539 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Aile Hekimliği Uygulama Yönetmeliği hükümleri doğrultusunda olacaktır.
Tercihte bulunmak isteyen hekimler bugün mesai bitimi olan saat 17.30’a kadar kendilerinden istenen belgeleri, Kırklareli Halk Sağlığı Müdürlüğü Evrak Kayıt Birimi’ne kayıt yaptırdıktan sonra, Kırklareli Halk Sağlığı Müdürlüğü Aile Hekimliği ve Toplum Sağlığı Hizmetleri Şubesi’ne şahsen (çalıştığı kurumda işleri aksatmayacak şekilde) müracaat edeceklerdir. Postayla yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.
Bahsi geçen Aile Hekimliği Birimi için yerleştirme işlemi, Aile Hekimliği Ek Yerleştirme Komisyonu huzurunda 25 Haziran 2014 Çarşamba günü saat 15.00’da Kırklareli Halk Sağlığı Müdürlüğü Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilecektir.” (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.